Najlepsze marki kosmetyczne - 5 mało znanych

Będziecie zachwycone kosmetykami tych marek.
Karolina Kalinowska / 14.04.2017 08:58

Co roku na rynku pojawia się tak dużo marek kosmetycznych. Aż ciężko uwierzyć, że każda z nich jest w stanie znaleźć odbiorców dla swoich produktów. A jednak! Chyba muszą radzić sobie na rynku całkiem nieźle, bo cały czas wprowadzają nowe produkty i poszerzają swoją ofertę. 

Wybrałyśmy rozświetlacze z najnowszych kolekcji! Już mamy swoich faworytów.

Mało znane marki kosmetyczne

Wiemy, że lubicie wszystkie nowości kosmetyczne i jesteście wielkimi fankami polskich marek - widzimy to wszystko w statystykach. Dlatego postanowiłyśmy przygotować dla was zestawienie marek, które są jeszcze mało znane, ale naszym zadaniem to się niebawem zmieni. Roboczo nazwałyśmy je wschodzącymi kosmetycznymi gwiazdami. 

Jesteście ciekawe, co znalazło się na naszej liście? Koniecznie zajrzyjcie do galerii. Możemy wam jedynie zdradzić, że marek jest pięć. Aż trzy są polskie, jedna azjatycka i jedna niemiecka. Oczywiście mają również kilka cech wspólnych. Oferują produkty świetnej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagające konsumentki. Mają oszczędne opakowania, które przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom minimalizmu i uzależniają - jeżeli raz spróbujecie tych kosmetyków, nie będziecie chciały przestać.

Naszym zdaniem warto tutaj również zwrócić uwagę na cenę. Bo to nie są produkty, które osiągają magiczną cenę 1000 zł. Większość z nich jest dostępna za mniej niż 100 zł.

Sprawdziłyśmy składy 7 kremów BB. Który jest najlepszy?