POLECAMY

Mydła w płynie PALMOLIVE NATURALS

Bo przecież piękno zaczyna się od dłoni...
Mydła w płynie PALMOLIVE NATURALS
Z wypiekami na twarzy przeglądasz pisma shoppingowe, przyglądasz się najnowszym kolekcjom, wypatrujesz najciekawszych fasonów i najbardziej twarzowych odcieni? Na pewno – jak większość kobiet! Dobieranie bluzek, sukienek i kozaków, kompletowanie jak najbardziej atrakcyjnych zestawów, zajmuje nam mnóstwo czasu i z reguły sprawia nie mniej przyjemności.

Czy pamiętasz jednak, co było początkiem tych inspirujących, czaso- i kosztochłonnych poszukiwań modowych? Ochrona ciała. Ochrona przed niekorzystnym działaniem temperatury, słońca, a także zabezpieczenie skóry przed wysuszeniem, otarciami, zmianami temperatury, wiatrem...

Najbardziej narażone na nieustanny wpływ czynników zewnętrznych są odkryte partie ciała – szczególnie skóra twarzy i dłoni. Chętnie i uważnie myjesz i pielęgnujesz skórę twarzy, dobierając odpowiednia środki pielęgnacyjne aby zapewnić sobie młody, promienny wygląd i zdrową cerę. A w jaki sposób dbasz o skórę dłoni? Jak zabiegasz o to, aby jak najdłużej pozostała młoda i gładka?...

Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci, ile masz lat....

Nie mamy wpływu na wodę, w której myjemy ręce, ale możemy wybrać mydło, które delikatnie oczyści skórę dłoni, pozostawiając ją nawilżoną i miłą w dotyku.
Takie właśnie są mydła wpłynie Palmolive. Zawierają zarówno substancje nawilżające, jak i składniki pielęgnujące, regenerujące, odżywiające, wygładzające skórę dłoni i zapobiegające jej przesuszeniu. Mogą być stosowane do skóry wrażliwej, podrażnionej, skłonnej do przesuszania, narażonej na dodatkowe czynniki niszczące jej warstwę ochronną. Wystarczy wybrać mydło najbardziej odpowiadające Twojemu rodzajowi skóry, a jego formuła zapewni nawilżoną skórę dłoni.

NAWILŻONA SKÓRA DŁONI PO KAŻDYM MYCIU
Wszystkie mydła wpłynie z linii Palmolive Naturals posiadają pielęgnacyjną formułę z zawartością naturalnych składników, znanych od stuleci ze swoich dobroczynnych właściwości.

Mydło w płynie Palmolive Naturals Mleczko Oliwkowe
Oliwki, wykorzystywane wkosmetyce odtysie(cy lat, zawierają witaminy A i E, fosfor oraz inne ważne dla funkcjonowania ludzkiego organizmu składniki mineralne. Kwasy oleinowe maja( właściwości zmiękczające, stymulują proces ochrony skóry – przeciwdziałają uwalnianiu się wolnych rodników, regenerują i nawilżają skórę.

Mydło w płynie Palmolive Naturals Mleczko Migdałowe
Pielęgnacyjne mydło do rąk w płynie posiada łagodną formułę wzbogaconą mleczkiem migdałowym. Zawiera unikalną kombinację substancji myjących i odżywczych. Testy dowiodły, że zawarte w nim łagodne substancje pomagają odżywiać skórę, pozostawiając ją delikatną i miłą w dotyku.

Mydło w płynie Palmolive Naturals Mleko i Miód
Pielęgnacyjna formuła, w skład której wchodzą naturalne ekstrakty z miodu i proteiny mleka, pomaga chronić skórę przed nadmiernym wysuszeniem i dodatkowo ją odżywia. Mydło przeznaczone dla skóry bardzo suchej.

Pojemność: 300 ml
Cena: 6,99 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)