POLECAMY

Modelujące i wyszczuplające kosmetyki Dr Irena Eris

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris na wiosnę proponują kompleksową kurację ujędrniająco - wyszczuplającą do zastosowania w domu.
Modelujące i wyszczuplające kosmetyki Dr Irena Eris fot. serwis prasowy
Odpowiednio dobrana kuracja pomoże zmniejszyć widoczność cellulitu. Kosmetyki, które kupisz w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris charakteryzują się wysoką zawartością substancji aktywnych.

Drenaż hydrolityczny Aktywne serum antycellulitowe do ciała na noc 659 (Faza 1) oraz Wyszczuplanie lipofunkcyjne Żel modelująco-wyszczuplający do ciała na dzień 657(Faza 2) to dwa kosmetyki, które wzajemnie się uzupełniają. Zmniejszają objawy cellulitu, działając w głębszych warstwach naskórka. Żel na dzień wyszczupla i modeluje, a serum na noc stymuluje.

Drenaż hydrolityczny na noc (Faza 1) zmniejsza zastoje limfatyczne i pobudza mikrokrążenie skóry, to zaś sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu tkanek. Natomiast Wyszczuplanie lipofunkcyjne na dzień (Faza 2) pomaga w spalaniu tłuszczów w skórze i tkance podskórnej. Tym samym wspomagając wyszczuplanie poszczególnych partii ciała.

Recenzję tych kosmetyków znajdziesz na blogerki.pl


O skórę piersi zadba ujędrniające Bio-serum do pielęgnacji biustu - Ujędrnianie Bio-Modularne 754. A okolice brzucha i talię wysmukli Bio-kuracja wyszczuplająco-modelująca do ciała Wyszczuplanie Bio-Lipidowe 755

Drenaż hydrolityczny Aktywne serum antycellulitowe do ciała na noc 659 (Faza 1) oraz Wyszczuplanie lipofunkcyjne Żel modelująco-wyszczuplający do ciała na dzień 657(Faza 2)
Cena: 142 PLN
Pojemność: 2x100 ml

Ujędrnianie Bio-Modularne 754
Cena: 75 PLN
Pojemność: 100 ml

Wyszczuplanie Bio-Lipidowe 755
Cena: 85 PLN
Pojemność: 100 ml

Produkty dostępne wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)