POLECAMY

Mobilna aplikacja - Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja mobilna KWC to proste i wygodne narzędzie ułatwiające zakupy kosmetyczne.
Mobilna aplikacja - Kosmetyk Wszech Czasów

Od dziś możecie już bezpośrednio przy półce sklepowej czy w każdej dowolnej chwili, błyskawiczne wyszukać oceny i recenzje produktów znajdujących się w opiniotwórczym katalogu kosmetyków KWC, stworzonym przez zaprzyjaźniony z nami serwis Wizaz.pl

Wszystkie funkcje w mobilnym KWC mają jeden zasadniczy cel - ułatwienie podejmowania decyzji zakupowych świadomym klientom, którzy poszukują rzetelnych i sprawdzonych opinii innych konsumentów. Darmową aplikację można pobrać bezpośrednio na telefon z marketów App Store oraz Google Play. Aplikacja jest dostępna dla najpopularniejszych systemów operacyjnych iOS dla iPhone oraz Android.

Wystarczy, że zeskanujesz za pomocą telefonu kod kreskowy kosmetyku, a na wyświetlaczu zobaczysz recenzję danego produktu zamieszczoną w katalogu kosmetyków ocenianych przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Aplikacja umożliwia również ręczne wyszukiwanie produktu poprzez wpisane jego nazwy w wyszukiwarkę. Kosmetyki dodatkowo można sortować alfabetycznie lub według ocen i ilości opinii.

Sprawdź też zakładkę „Rossmann poleca”, w której są prezentowane promocje dostępne tylko w sklepach sieci Rossmann.

Więcej informacji znajdziecie na stronie aplikacji.
Zobacz jak to działa:
Oficjalnym partnerem aplikacji w 2012 roku jest sieć drogerii "Rossmann".

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)