Miraculum, Aqua Therapy fot. serwis prasowy

Miraculum Aqua Therapy

Nowa seria nawilżająca o długotrwałym działaniu do 24 godzin
/ 22.09.2011 13:29
Miraculum, Aqua Therapy fot. serwis prasowy
Linia Aqua Therapy Miraculum stworzona została zwłaszcza z myślą o osobach przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, gdzie panują niezbyt korzystne warunki dla naszej skóry i w odpowiedzi może ona ulegać przesuszeniu. Znajdziesz tu:

Aqua Therapy 30+ Krem Wygładzająco - Dotleniający Głębokie i Błyskawiczne nawilżenie
Krem zawiera intensywnie nawilżający kwas hialuronowy, koenzym Q10 oraz olej z pestek moreli, prowitaminę B5 i witaminę E, które opóźniają efekty starzenia i przyspieszają odnowę biologiczną skóry. Produkt natychmiast się wchłania, błyskawicznie niwelując suchość i szorstkość naskórka.
Cena: ok. 20 zł

Aqua Therapy 40+ Krem Przeciwzmarszczkowo - Ujędrniający Głębokie i Błyskawiczne nawilżenie
W składzie kosmetyku zawarto kolagen o bogatej konsystencji, który szybko wnika w głąb skóry, działa łagodząco, a także wzmacniająco. Krem daje natychmiastowe uczucie ulgi, jednocześnie niwelując suchość i szorstkość naskórka. Dzięki zawartości usieciowanego kwasu hialuronowego oraz kolagenu produkt działa kompleksowo. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża oraz koryguje zmarszczki w trzech wymiarach: długość, szerokość i głębokość.
Cena: ok. 20 zł.

Aqua Therapy 50+ Krem Przeciwzmarszczkowo - Regenerujący Głębokie i Błyskawiczne nawilżenie
Pomaga spowalniać naturalny proces starzenia się skóry i niwelować jego zaawansowane oznaki, posiada kremową formułę, idealną dla osób z suchą cerą. Zawarty w kremie usieciowany kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających oraz retinol połączony z Stimu-Tex-em przywracają tkankom skóry młodzieńczą objętość i elastyczność.
Cena: ok. 20 zł.

Aqua Therapy 60+ Krem Przeciwzmarszczkowo - Odbudowujący Głębokie i Błyskawiczne nawilżenie
Koi, nawilża i wygładza skórę, sprawiając, że staje się gładsza i odporniejsza na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Receptura wzbogacona o calcium i olej bawełniany pomaga wzmocnić wewnętrzną strukturę skóry, tym samym poprawiając jej spójność i gęstość.
Cena: ok. 20 zł.

Czy warto kupić te kremy? Pytaj o radź na uroda.pl