Otwarcie salonu Milek Design Piękne Paznokcie

Salon Milek Design to wyjątkowe miejsce dla osób lubiących piękne, wysublimowane i nietypowe wnętrza, w których odnaleźć można spokój i oderwać się od codziennych spraw. 
Milek Design, paznokcie fot. materiały prasowe
Manicure i pedicure w Pięknych Paznokciach to nie tylko zwykły zabieg. To chwila prawdziwego relaksu w otoczeniu uspokajającej bieli wnętrza. To odpoczynek zarówno dla rąk, stóp, ale także głowy. W mieszczącym się na Placu Dąbrowskiego 7, nowopowstałym salonie Milek Design Piękne Paznokcie wykorzystywane są kosmetyki do pielęgnacji paznokci z najwyższej półki. Nie bez kozery właściciele salonu zdecydowali się na markę lakierów OPI do manicure/pedicure klasycznego. Od lat jest to bowiem jedna z czołowych amerykańskich firm produkujących lakiery. W ofercie jest ponad 30 kolorów.


materiały prasowe
materiały prasowe
Salon Milek design Piękne Paznokcie w swojej ofercie ma również Vinylux, będący wspaniałą alternatywą dla manicure/pedicure hybrydowego. Trzyma się znacznie dłużej niż klasyczny lakier, zaś usunąć go można zwykłym zmywaczem do paznokci. Lakiery do tego rodzaju manicure/pedicure w salonie Milek Design Piękne Paznokcie są renomowanej firmy CND. W Milek Design Piękne Paznokcie wykonać można również bardzo popularną ostatnio hybrydę. Do tego rodzaju manicure/pedicure właściciele salonu wybrali najlepszą w tym momencie na rynku, firmę Gelish, która w swojej gamie ma aż 60 kolorów.

materiały prasowe
materiały prasowe
Tej samej marki są również obecne w salonie Lampy Ledowe utwardzające hybrydę w 30 sekund. Istotnym narzędziem salonu Milek Design Piękne Paznokcie jest rzadko spotykany w salonach manicure/pedicure system sterylizacji narzędzi, stosowany wyłącznie w gabinetach stomatologicznych. Dzięki niemu żaden z Klientów nie musi obawiać się zarażenia wirusem czy bakterią. Wysterylizowane narzędzia zapakowane są w specjalne folie, które otwierane są dopiero przy Kliencie.
 
materiały prasowe
materiały prasowe

Salon Milek Design Piękne Paznokcie
Plac Dąbrowskiego 7

tel. 508 292 694
tel. 22 826 43 26
mail: placdabrowskiego@milekdesign.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
A coż to za niby specjalny system do sterylizacji narzędzi, stosowany wyłącznie w gabinetach stomatologicznych? Czy chodzi tu o najzwyklejszy na świecie AUTOKLAW, który zgodnie z rozporządzeniem powinien mieć KAŻDY nail bar? Ten cały tekst to przykład marketingowego chwytu typu "jesteśmy lepsi niż inni", który dziennikarka napisała z wdzięczności za zaproszenie na otwarcie... a to tylko kolejny z tysiąca nail barów, które wyrastają jak grzyby po deszczu... Ciasne stanowisko do manicuru (łokcie trzymaj przy sobie), wątpliwej higieny misy do pedicuru (bez bieżącej wody i odpływu..., misa nie ceramiczna tylko jakieś metalowe wiadro, ale za to "stylowe"), kilka dupereli na półkach, 3 na krzyż lakiery do wyboru - ot to całe "wyjątkowe miejsce" i "wysublimowane wnętrze"...