POLECAMY

Mary Kay Rozświetlający Podkład w Płynie TimeWise

Poznaj nowy podkład marki Mary Kay, który pomoże ci cieszyć się pięknie rozświetloną, nieskazitelną cerą.
Mary Kay Rozświetlający Podkład w Płynie TimeWise fot. serwis prasowy
Jaki jest sekret Rozświetlającego Podkładu w Płynie TimeWise od Mary Kay? Otóż cząsteczki odbijające światło, rozpraszają je w miejscach podatnych na zmarszczki sprawiając, że stają się wygładzone i mniej widoczne. A ty młodniejesz w mgnieniu oka.

Podkład nie tylko natychmiastowo upiększa, ale także chroni twoją skórę. Zawiera bowiem witaminę E, która chroni skórę przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. A także minerały oraz opatentowaną mieszankę peptydów wspomagające wytwarzanie kolagenu. Zapewnia też natychmiastowe nawilżenie, które utrzymuje się przez co najmniej 7 godzin!

Mary Kay Rozświetlający Podkład w Płynie TimeWise jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Najlepsze efekty uzyskasz aplikując produkt specjalnym Pędzlem do Podkładu w Płynie Mary Kay.

Cena detaliczna: 72 zł

Czy warto kupić ten kosmetyk? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Witam, jestem konsultantką Mary Kay. Jeśli któraś z Was ma problem z kupnem kosmetyków, można się ze mną skontaktować przez meila milenabednarska.mk@wp.pl Ostrzegam również przed zakupem przez internet! Nikt z firmy nie bierze odpowiedzialności za to, co siedzi w środku opakowania (podróbki, czy przeterminowane kosmetyki, a nawet woda z tłuszczem...) Konsultantka bierze odpowiedzialność za to, co sprzedaje, istnieje również możliwość zwrotu. Polecam wszystkie kosmetyki Mary Kay, gdyż sama ich używam:)