Marki których brakuje w Polsce fot. FREE/kolaż Polki.pl

Marki kosmetyczne których nie ma w Polsce - przegląd marek

Na te 4 marki czekamy z utęsknieniem.
Małgorzata Machnicka / 25.05.2016 06:10
Marki których brakuje w Polsce fot. FREE/kolaż Polki.pl

Przez ostatnie lata na rynku kosmetycznym w Polsce sporo się zmieniło. Do popularnych drogerii i perfumerii trafiło sporo marek, których kosmetyki mogłyśmy zamawiać wyłącznie przez internet. Too Faced, The Balm czy Urban Decay to tylko niektóre z nich.

Mimo, ze jest już całkiem nieźle i nie odbiegamy już tak bardzo od innych europejskich krajów, to nadal są marki, na które czekamy z utęsknieniem. Sprawdźcie dlaczego!

Covergirl

Kultowa marka kosmetyczna CoverGirl powstała w latach 60. w Stanach Zjednoczonych. Markę reklamowały takie gwiazdy jak Tyra Banks czy Rihanna. W ofercie marki znajdziecie wszelkie potrzebne produkty do codziennego i wieczorowego makijażu.

1. szminka, cena 29 zł
2. podkład, cena 39 zł
3. róż do policzków, cena 34 zł
4. tusz do rzęs, cena 39 zł
5. puder, cena 39 zł

Kat Vod D

Kat Von D to urodzona w Meksyku tatuażystka. Znana jest m.in. z programu Miami Ink. W ofercie jej marki znajdziecie szminki, cienie do powiek i róże do policzków w nieoczywistych, często kontrowersyjnych kolorach.

1. podkład, cena 199 zł
2. paleta do makijażu, cena 259 zł
3. róż do policzków, cena 129 zł
4. tusz do rzęs, cena 149 zł

Charlotte Tilbury

Charlotte Tilbury to znana na całym świecie wizażystka gwiazd (m.in. Kate Moss). Własną markę stworzyła dopiero 3 lata temu, a jej kosmetyki już zdążyły podbić serca wszystkich kobiet. W ofercie marki dostępne są, poza produktami, również specjalne instrukcje do tego jak wykonać dany makijaż.

1. podkład, cena 259 zł
2. róż do policzków, cena 149 zł
3. paleta cieni do powiek, cena 229 zł
4. błyszczyk, cena 139 zł

Tarte

Marka istnieje na rynku od 1999 roku i została założona przez Maureen Kelly. Pierwsze na co zwracamy uwagę to opakowania - są po prostu urocze! Ale gdy dokładniej wczytamy się w składy kosmetyków, okaże się że nie dość, że nie zawierają oleju mineralnego i parabenów, to jeszcze nie testuje na zwierzętach, a jej produkty mogą używać także weganie.

1. paleta do makijażu, cena 179 zł
2. krem BB, cena 99 zł
3. róż do policzków, cena 129 zł
4. baza do ust, cena 89 zł
5. paleta do makijażu, cena 179 zł

Więcej o kosmetykach:

Kosmetyczny zamiennik - korektor YSLNa własnej skórze - płyny micelarneBez tych kosmetyków nie wyobrażamy sobie lata!