Kolekcja Chanel Printemps Precieux de Chanel - makijaż wiosna 2013, kolekcja wiosna 2013 fot. serwis prasowy

Makijaż Chanel wiosna 2013

Naturalny makijaż w nowym, szlachetnym wydaniu? Odkryj wyjątkową kolekcję Chanel na wiosnę 2013
Barbara Łabuć / 04.02.2013 09:00
Kolekcja Chanel Printemps Precieux de Chanel - makijaż wiosna 2013, kolekcja wiosna 2013 fot. serwis prasowy
Printemps Precieux de Chanel to wyjątkowa kolekcja makijażu na wiosnę 2013. Tym razem marka stawia na niezwykle naturalny look, który jest jednocześnie bardzo luksusowy. Inspiracją dla niej stała się broszka wysadzana ametystami.

Peter Philips, Dyrektor Kreacji Makijażu marki Chanel, interpretuje unikalne połączenie precyzji i fantazji, podkreślając elegancję naturalnych odcieni i nadając im nowy, szlachetny wymiar.

Naturalna tonacja cieni do powiek i delikatnie ozłocona cera stanowią doskonałe tło dla żywych, wiosennych kolorów eksplodujących na paznokciach i ustach. Koral i wyrazisty róż to prawdziwy manifest stylu i kobiecości.

Gwiazdą kolekcji jest Poudre Signee de Chanel - złocisty puder z wytłoczonym logo marki, to idealny gadżet na wiosnę. nadaje on twarzy satynową poświatę.


Na uwagę zasługują także dwa niezwykłe, wibrujące odcienie szminek Chanel - Rouge Allure Velvet. Pomadki nadają ustom intensywną barwę i pokrywają je matową, aksamitną warstwą.Kolekcja zaskakuje również trzema unikatowymi kolorami lakierów do paznokci, które zdobią dłonie niczym wykwintna biżuteria.