POLECAMY

Macademian Girl i umiejętne łączenie kolorów

Zobaczcie, jak ona to robi!
Macademian Girl i umiejętne łączenie kolorów fot. Rafael Poschmann

W dziedzinie kolorów mam opinię eksperta. Śmiem nawet twierdzić, że to jedyna kwestia, w której sam Mistrz Yoda mógłby brać u mnie lekcje! ;D Trudno zaprzeczyć, że wszystkie barwy tęczy to moje dobre koleżanki: z każdą jestem nie tylko na 'Ty', ale znam też ich bliskie rodziny, a nawet dalekich kuzynów. Osobiście ;) Nic więc dziwnego, że uchodzę za zagorzałego 'kolorofila' hah.


 
Nie lubię oczywistych wyborów więc zdecydowałam się na połączenie zielonego płaszcza obszytego frędzlami i zestawiłam go z wyrazistą bluzką, pokrytą żółtą neonową koronką. 'Mocą' tej stylizacji jest sposób w jaki łączą się kolejne warstwy ubrań - odcięty top idealnie dopełnia klasyczną białą koszulę, a miękki płaszcz razem z orientalnymi spodniami (które tylko udają spódnicę) nadają stylizacji casualowy. Innymi słowy ubiór na tak zwaną 'cebulkę' zawsze wypada intrygująco.
Aby rozświetlić stonowane odcienie ubrań dorzuciłam soczyście pomarańczowy toczek z woalką. Świetnie pasuje do stroju, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę moją retro fryzurę. Delikatne, romantyczne upięcie z boku, zmiękcza wyrazisty charakter zestawu. Taki mały detal a jednak ma znaczenie! ;))

Produkty polecane do stworzenia fryzury Macademian Girl:

Linia Wellaflex Stylizacja i Odnowa
Linia pomaga w regeneracji widocznych uszkodzeń włosów, sprawiając, że stają się gładsze i bardziej podatne na stylizację.

Rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z linii: 14,99 zł


 
Więcej najmodniejszych stylizacji w sieci znajdziecie na blogu Macademian Girl!

Autor zdjęć Macademian Girl:
Rafael Poschmann
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)