POLECAMY

Macademian Girl i jej sposób na dodatki

Dowiedzcie się więcej!
Macademian Girl i jej sposób na dodatki fot. Karolina Roszak Photography

Siła udanego zestawu w dużej mierze tkwi w detalach i odpowiednim doborze kolorów.


Wzorzysta sukienka typu baby-doll ożywia kompozycję, dzięki florystycznym nadrukom i nasyconym barwom.
Rozpuszczone, pofalowane włosy, w połączeniu z pierzastą, biżuteryjną opaską wyglądają niezwykle elegancko – powiedziałabym nawet lekko królewsko! Jednocześnie ta fryzura ma lekko romantyczny charakter, dlatego tak świetnie komponuje się dowcipnymi lennonkami.Lustrzane okulary pokaźnych rozmiarów, mogą nawet kojarzyć się z beztroską modą dzieci-kwiatów.


W modzie, tak jak w życiu trzeba sobie pozwolić na odrobinę beztroski! Lubię takie niejednoznaczne mieszanki, bo to właśnie miksując różne style możemy odnaleźć swój własny.

Najmocniejszym kolorem stylizacji, jest szmaragdowa zieleń klasycznie skrojonego płaszcza. Stanowi ona wyraziste tło dla szykownych dodatków i pięknie kontrastuje z bordowymi rajstopami.


Wisienką na torcie stylizacji są szpilki, do których przypięłam zdobne kokardki. Jak już iść w stronę słońca to tylko w pięknych butach ;)

Produkty polecane do stworzenia fryzury Macademian Girl:

Linia Wellaflex Instant Volume Boost. Produkty pomagają błyskawicznie osiągnąć podwójną objętość włosów, w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji, oraz pozwalają na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

Więcej najmodniejszych stylizacji w sieci znajdziecie na blogu Macademian Girl!

Autor zdjęć Macademian Girl: Karolina Roszak Photography
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)