Lunch SPA Concept

Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie czas zwolnił bieg... Tutaj Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze...
/ 04.12.2006 19:08
Z dala od hałasu wielkiego miasta, w zielonym zakątku Saskiej Kępy powstał pierwszy w Warszawie autoryzowany salon Mary Cohr Lunch SPA Concept

Mary Cohr to francuska marka ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. W salonie Lunch SPA Concept profesjonaliści zadbają o Twoją skórę, dobiorą odpowiednie dla Ciebie kosmetyki. Pomogą wybrać najwłaściwszy zabieg spośród wielu z naszej oferty.

Proponujemy specjalistyczne zabiegi m.in. wyszczuplająco – ujędrniający na ciało, z unikalnym urządzeniem TECHNI – SPA, który łączy w sobie funkcje podciśnienia, jonizacji i elektrostymulacji.
Zabieg na twarz przy użyciu CATIO VITAL LIFT, którego funkcje to minisauna, jonizacja i elektrostymulacja. Efektem zabiegu jest oczyszczenie skóry, głębokie nawilżenie, delikatny lifting oraz przywrócenie skórze promiennego i zdrowego wyglądu.

Wszystkie kosmetyki i zabiegi opierają się na składnikach naturalnych. Do każdego kosmetyku dodany jest olejek fitoaromaterapeutyczny, mi.in. z rozmarynu, szałwii i lawendy.
Grono wykwalifikowanych specjalistów zadba o Twoje ciało i duszę.
Tu poczujesz się wyjątkowo, odnajdziesz harmonię i ukojenie, rozpieścisz swoje ciało i zmysły. Doświadczysz absolutnego odprężenia.

Zapraszamy od 4 grudnia 2006 roku. Plac Przymierza 6 (Saska Kępa), Warszawa
Salon czynny w godzinach 10.00 – 20.00 (poniedziałek – sobota)
Telefon 022/672 82 16

MK