POLECAMY

LoveDay Organique

Jeśli kochać, to całym sercem – to główna zasada miłości. W dzień Świętego Walentego dla naszych ukochanych mamy serca szczególne – pachnące mydełka Organique.
LoveDay Organique
Nie tylko jeszcze bardziej rozgrzeją zakochane serce, lecz także dadzą moc niebiańskiej rozkoszy ciału – w końcu nic tak nie działa na zakochanych w Walentynki jak orzeźwiająca kąpiel w otoczeniu pięknych aromatów.

Okazywanie sobie nawzajem uczuć każdego dnia przez cały rok to najpiękniejszy prezent i dla niej, i dla niego. W ten szczególny dzień, jakim jest Dzień Zakochanych, warto jednak pomyśleć o tym, by otworzyć serce jeszcze bardziej i dać wyraz swoim uczuciom w sposób szczególny. Nie musi to być nic drogiego ani wyszukanego – ważne, by było to coś, co zapadnie im w pamięć i będzie towarzyszyło w każdej chwili dnia. Zakochani najczęściej obdarowują się tego dnia kwiatami i wysyłają sobie kartki z życzeniami, a do najpopularniejszych prezentów należą drobiazgi w kształcie serca lub ozdobione jego motywem – czekoladki, poduszki, kubki i biżuteria.

Warto przełamać nieco ten zwyczaj i dać ukochanej osobie coś wyjątkowo osobistego – takim upominkiem będzie gorące, odlane z mydła serduszko. To właśnie specjalnie na ten dzień Organique stworzyła śliczne owocowe mydełka, cieszące oczy ognistą czerwienią, subtelna bielą i słodkim, przytulnym różem. Nie tylko dodadzą one wyjątkowej atmosfery chwilom relaksu we dwoje, lecz także będą codziennie towarzyszyć kochanym przez nas osobom. Przyciągną spojrzenie, przypominając o ciepłych uczuciach – o tym, że pamiętamy i otaczamy troską.

Nikt z nas nie chce żyć samotnie i, pragnąc bliskości, nieraz całe życie szuka swojej drugiej połówki. Gdy kochamy, otwieramy serce i dajemy je innym, by cieszyć się sobą nawzajem i dawać sobie szczęście. Niech symbolem tych uczuć będzie serduszko Organique – pachnący pocałunek dla naszego ciała i ciepły poczęstunek dla spragnionej miłości duszy.a

Owocowe mydełka, cena: 2-12 zł

Firma Organique
istnieje od 1999 roku, a od 2005 również na rynkach europejskich, w takich krajach jak Norwegia, Niemcy, Francja. Jest to polska firma rodzinna. Przedmiotem działalności firmy Organique jest produkcja wyrobów kosmetycznych charakteryzujących się niepowtarzalnymi właściwościami i wyjątkowym składem. Oferta firmy Organique skierowana jest do profesjonalistów branży kosmetycznej, a także do użytkowników indywidualnych odwiedzających sklepy z kosmetykami naturalnymi. Priorytetem firmy jest zachowanie wysokiej jakości produktów oraz dbałość o każdy szczegół. Każdy produkt Organique posiada unikalną formułę oraz niezaprzeczalne walory pielęgnacyjne, zapachowe i estetyczne. Firma Organique słucha uważnie swoich klientów, rozważa ich sugestie, by w odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania i potrzeby nieustannie poszerzać gamę produktową.

Produkty dostępne w sieci sklepów Organique oraz w Mydlarniach na terenie całego kraju.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)