Lirene, Intensywna regeneracja, fot. serwis prasowy

Lirene Intensywna Regeneracja

Postaw na odbudowę. Sięgnij po produkty z nowej linii Lirene.
/ 12.10.2011 10:59
Lirene, Intensywna regeneracja, fot. serwis prasowy
Linia Intensywna Regeneracja polecana jest przede wszystkim posiadaczkom skóry suchej i szorstkiej. Oparta została na specjalistycznej formule lipidowej, zawierającej m.in. wosk z oliwek, witaminę A, wosk z Candelilla oraz ekstrakt z błękitnej algi. Dzięki tak bogatej formule, kosmetyki z tej linii pomagają likwidować mikropęknięcia w przesuszonych miejscach na skórze, odbudowując i wzmacniając naturalny płaszcz lipidowy skóry i regenerując ją w 100%.

W linii Intensywna Regeneracja znajdziesz:


Balsam do ciała do skóry suchej i szorstkiej
Kosmetyk skutecznie regeneruje i odżywia skórę dzięki specjalistycznej formule lipidowej, która odbudowuje i wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry. Wosk z oliwek w połączeniu z alantoiną uzupełniają niedobory substancji odżywczych, niwelując uczucie napięcia i szorstkości. Glucam wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku, przywracając jędrność i elastyczność. Gliceryna przywraca zaś skórze miękkość, pomagając usunąć mikropęknięcia i zgrubienia. Dzięki temu skóra jest zregenerowana, miękka i gładka.

cena ok. 12,99 zł (250 ml) i 16,99 zł (400 ml)

Mleczko do ciała do skóry suchej i szorstkiej
Dzięki lekkiej konsystencji, mleczko łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Pielęgnacyjne składniki zawarte w formule lipidowej regenerują skórę, przywracając jej jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd. Wosk Candelilla odbudowuje i wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry, zmniejszając uczucie napięcia i szorstkości. Witamina A przyspiesza cykl odnowy naskórka, działa przeciwstarzeniowo oraz poprawia koloryt skóry.

cena ok.: 12,99 zł

Ratunek w kremie do ciała do skóry bardzo suchej i szorstkiej
Kosmetyk przeznaczony jest dla skóry, która potrzebuje błyskawicznej i skutecznej regeneracji. Przynosi skórze natychmiastową i długotrwałą ulgę dzięki specjalistycznej formule lipidowej. Kompozycja naturalnych olei skutecznie i szybko niweluje uczucie napięcia i szorstkości, podczas gdy gliceryna wspomaga naturalną funkcję obronną skóry oraz wzmacnia działanie naturalnych substancji lipidowych. Ekstrakt z błękitnej algi skutecznie i szybko likwiduje mikropęknięcia w przesuszonych miejscach na skórze.

cena ok: 13,99 zł

Myjący gruboziarnisty peeling do ciała
Peeling przeznaczony jest dla skóry suchej i szorstkiej, która potrzebuje pobudzenia i regeneracji. Kosmetyk aktywnie myje i oczyszcza, skutecznie, ale delikatnie złuszczając obumarłe komórki naskórka. Mikrocząsteczki składników aktywnych pomagają zaś odbudować uszkodzone włókna kolagenowe i stymulować ich dalszą produkcję.

cena ok. 13,99 zł

Czy warto kupić kosmetyki z tej serii? Pytaj i radź na uroda.pl>>>
Tagi: Lirene