POLECAMY

Lip Passion Artdeco

Piękne i pełne usta to marzenie wielu z nas. Niestety nie każdy został nimi obdarzony przez naturę. Z pomocą przyszła marka Artdeco, która stworzyła kompleksową linię kosmetyków do makijażu ust.
Lip Passion Artdeco fot. serwis prasowy

Kolekcja Lip Passion Artdeco to profesjonalne kosmetyki do makijażu ust, które wygładzają i intensywnie odżywiają usta oraz nadają im głęboki kolor.

Kolekcja Lip Passion to:

Lifting Lip Stylo
Wygładzająca baza do ust z kompleksem anti-aging

Zawiera kompleks anti ageing, który zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. Transparentną bazę można stosować pod pomadkę lub błyszczyk w celu przedłużenia ich trwałości. Dzięki jedbwabistej formule usta są lepiej nawilżone i sprawiają wrażenie wydatniejszych. W składzie kosmetyku znajduje się witamina E, kwas hialuronowy oraz olejek jojoba.
Cena ok. 53 zł

Soft Contour Lip Liner
Zmiękczająca konturówka do ust z kompleksem anti-aging

Ta długotrwała i wodoodporna konturówka do ust, nie blaknie, nie traci koloru, ani się nie ściera. Ponadto nadaje ustom matowy, intensywny kolor. Jest miękka, dzięki czemu łatwo ją rozprowadzić.
Zawiera kwas hialuronowy oraz kolagen pochodzenia roślinnego, który wypełnia zmarszczki i drobne linie. Dostępna jest w 6 kolorach.
Cena ok. 42 zł

Glamour Gloss
Rozświetlający błyszczyk z połyskującymi drobinkami
Kuszące usta w wielkim stylu. Błyszczyk zawiera świetliste drobinki, które pięknie odbijają światło i nadają ustom intensywny połysk. Wargi wydają się większe. Kosmetyk zawiera regenerującą witaminę E. Dostępny jest w 6 odcieniach.
Cena ok. 54 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Ma ktoś tą konturówkę? Ciekawi mnie jaki daje efekt!
/5 lat temu
Produkty Artdeci są fenomenalne! Używam ich już od paru lat i nie zamieniłabym na żadne inne.