Kosmetyki utrwalające makijaż - test

Dzięki nim twój makijaż będzie wyglądał nienagannie nie tylko na najbardziej szalonej imprezie, ale także w trudnych warunkach pogodowych.

Zasady stosowania:


Utrwalacze w sprayu najlepiej stosować z odległości nie mniejszej niż 20 cm. Dzięki temu twarz będzie lekko zwilżona, ale nie mokra. Poczekaj chwilę, a następnie delikatnie przyłóż do twarzy chusteczkę higieniczną, która wchłonie nadmiar wilgoci.

Utrwalacze w sprayu działają m.in. na zasadzie lekkiego wysuszenia skóry, dlatego nie można jednak pozwolić na jej odwodnienie.

Niektóre, zarówno te w sprayu, jak i w pudrze, tworzą na twarzy elastyczną powłokę, która chroni podkład, puder, szminkę i cienie do powiek przed ścieraniem się.

Finishing Mist Fix+ (MAC, 100 ml, 70 zł)
Opis producenta: Lekka, bezalkoholowa mgiełka, która natychmiast nawilża skórę i dodaje jej blasku. Może być stosowana pod makijaż w celu nawilżenia skóry. A także na makijaż do jego wykończenia, a potem odświeżenia w ciągu dnia.
Opinia testującej: Bardzo przydatny kosmetyk. Rzeczywiście odświeża makijaż i przedłuża jego trwałość. Jest bezpretensjonalny i prosty w użyciu. Wystarczy spryskać nim twarz, a potem osuszyć ją chusteczką higieniczną. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
jane iredale jest najlepsza! mało kto wie, że jest to woda, która posiada znaczek eko cert! używam na przemian różanej i z lilią. bezkonkurencyjna.