POLECAMY

Kosmetyki na słońce - nasze typy

Kosmetyki na słońce nie ograniczają się tylko do kremów do opalania. W tej grupie znajdziecie też wiele innych produktów, które odpowiadają za ochronę i pielęgnację ciała wystawionego na działanie słońca. Zobaczcie nasze typy!

Kosmetyki na słońce - nasze typy
Sun Starter od Lirene to kosmetyk, który przyspieszy proces opalania oraz wzmocni złocisty kolor opalenizny. Zawarte jego recepturze masło kakaowe przygotowuje skórę do przyjęcia słońca oraz daje lekki odcień słonecznej opalenizny. Kosmetyk należy zacząć stosować 2 tygodnie przed opalaniem. Pamiętajcie jednak - podczas ekspozycji na słońce należy dodatkowo stosować preparaty ochronne z filtrami. Cena: 16,99 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Do ciała zawsze używam kosmetyków soraya z filtrami. Najczęściej stosuję filtr 20 - 30. Buźkę mam bardzo wrażliwą, więc na nią nakładam krem spf30 z nieco wyższej półki(dermika hypoalergica).
/4 lata temu
Ja do ochrony przed promieniami słonecznymi stosuję kosmetyki Soraya, krem ochronny do twarzy z filtrem 25 nakładam latem zamiast kremu na dzień. Kremy dla dzieci sa doskonałe, delikatna skóra jest chroniona idealnie, nawet jeżeli dzieci moczą sie w basenie.
/4 lata temu
A moim typem jest Sun Care 50 Floslek - blokada na cały dzień.
POKAŻ KOMENTARZE (2)