POLECAMY

Kosmetyki kolorowe - nowości jesień 2014

Jesienią weryfikujemy swoją kosmetyczkę z "kolorówką" wyjmując z niej letnie kosmetyki i dokładając gorące nowości. W co warto "zainwestować" w tym sezonie? Przygotowałyśmy dla was przegląd kosmetyków kolorowych na sezon jesień 2014!

Kosmetyki kolorowe - nowości jesień 2014
Podkład Lasting Finish 25 HR - udoskonalony bestsellerowy produkt marki Rimmel. Kosmetyk, który odznacza się długotrwałością oraz odpornością na ścieranie się, został wzbogacony o nowe właściwości – comfort serum i filtr SPF 20. Zapewnia ochronę i długotrwałe pokrycie cery utrzymujące się aż do 25 godzin. Cena: 38 zł/ 30 ml.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
A ja z kolei zakupiłam ten tusz wonderfull, jest boski ! Rzeczywiscie swietnie odzywia rzesy, nie sklejaja sie podczas malowania, jestem zadowolona bardzo !
/3 lata temu
Ja mam swietny tusz, który dostałam za darmo, ponieważ zostałam wyznaczona na testerkę rimela wonderfull na facebooku. Dostałam dwa tusze i to był strzał w 10 polecam dziewczyny, idealnie oddziela rzesy !:)
/3 lata temu
w mojej kosmetyczce oprócz kosmetyków kolorowych jest coś co bardzo dobrze dba o moją skórę, czyli skrzypolen z biotyną. biorę regularnie 2 razy/ dzień i skóra jest w rewelacyjnej kondycji.