POLECAMY

Kosmetyki i akcesoria dla twojego chłopaka

Dzień chłopaka może być nawet codziennie! Pod warunkiem, że nie masz problemu z wyborem prezentu. Jeśli bliski ci mężczyzna dba o siebie, warto wybrać męski kosmetyk. Jakie kosmetyki lub akcesoria męskie warto kupić mężczyźnie, żeby był zadowolony? Zwróć uwagę na proste formy opakowań, praktyczne zastosowanie i lekką formułę kosmetyku. Nowoczesny design też się liczy, zwłaszcza w przypadku gadżeciarzy.

Kosmetyki i akcesoria dla twojego chłopaka
Zapach Zen for Men White Heat, Shiseido, 210 zł. Górna nuta to kombinacja lodowatych liści mięty i akordów zielonego jabłka pogłębionych świeżością hassaku (azjatyckich mandarynek). Nuty środkowe emanują elegancją drzewnego rododendronu i ostrego kardamonu, ożywione świeżością nashi. W podstawie zapachu odkrywamy wciągający i uzależniający zapach absyntu i szałwi oraz najbardziej zmysłowe nuty męskie piżma, drzewa sandałowego. Zen for Men również zawiera AS Fragrance - antystresowy zapach pozwalający zrelaksować ciało i umysł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Ponieważ mój brat lubie kosmetyki to dostał na urodziny cały zestaw kosmetyków Soraya Men Adventure. Żel pod prysznic, balsam po goleniu i krem z tej serii. Wyglądał na zadowolonego z prezentu :) Zeznał po jakimś cz, żeasie, że kosmetyki są bardzo fajne, że nawilżają mu skórę (a ma tak samo paskudnie suchą jak jak) i że bardzo jest zadowolony bo to naprawdę niesamowicie pielęgnujący zestaw. Mówił nawet, że mogę takie prezenty robić zawsze bo na pewno nie pójdą w kąt.
/6 lat temu
No w sumie kamila ma racje, bo zawsze zdążymy kupić nawet bez okazji jakiś kosmetyk. A fajnie jest postawić na taki niezapomniany prezent. I z tym skokiem to bardzo dobrze kombinujesz.
/6 lat temu
Ja w tym roku postanowiłam odejsc od tradycyjnych prezentów i mam zamiar zaskoczyć swojego mężczyne dając mu taki wyjątkowy skok na bungee