Kosmetyki do makijażu Dr Irena Eris Provoke

Marka Dr Irena Eris startuje z linią kosmetyków do makijażu Provoke, która łączą w sobie funkcję upiększania z pielęgnowaniem. Znajdziecie w niej: pudry, fluidy, cienie, kredki do oczu, tusze, pomadki i błyszczyki, których do tej pory nie było w ofercie naszej rodzimej ekskluzywnej marki.

kosmetyki do makijażu Dr Irena Eris PROVOKE

Kosmetyki do makijażu Dr Irena Eris Provoke

Wszystkie produkty linii Dr Irena Eris Provoke, poza właściwościami upiększającymi, wzbogacone zostały o formuły pielęgnacyjne. Kosmetyki pozwalają stworzyć trwały i niepowtarzalny makijaż, jednocześnie dbając o kondycję jej skóry. Różnorodne konsystencje, szeroka gama ponadczasowych, subtelnych oraz wyrazistych odcieni, sprawiają, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Obok  szerokiej palety klasycznych barw w Dr Irena Eris Provoke znajdą się także propozycje sezonowe, oparte na najnowszych trendach, dając tym samym możliwość kreowania modnych looków.

W skład linii wchodzą: paleta 94 kolorów, 25 rodzajów produktów - od delikatnych, sypkich pudrów, po aksamitne, kremowe fluidy, cenie, kredki do oczu i tusze, pomadki i błyszczyki.

Kosmetyki Provoke znajdziecie w perfumeriach, najlepszych drogeriach, a także w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Polecamy: 7 makijażowych hitów na wiosnę 2014

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)