POLECAMY

Kosmetyki do demakijażu Polaar Paris

Odkryj siłę kosmetyków wzbogaconych składnikami rodem z Arktyki i Antarktyki. Poznaj dwa nowe produkty marki Polaar Paris.
Kosmetyki do demakijażu Polaar Paris fot. serwis prasowy

Do codziennego oczyszczania stosuj Supra Vitamin Face Cleanser. Kosmetyk ten usunie wszelkie zanieczyszczenia ( w tym makijaż) i zapewni ci porcję świeżości. Supra Vitamin Face Cleanser, zawierający rokitnik pospolity, czyli tak zwaną oliwkę syberyjską.
Oliwka syberyjska to główny składnik linii kosmetycznej Polaar przeznaczonej dla kobiet. Jest bogata w witaminy A, C, E oraz w kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, i 9. To twój sprzymierzeniec w walce z wolnymi rodnikami, fotostarzeniem oraz odwodnieniem skóry. W połączeniu z żeńszeniem syberyjskim stymuluje naturalny system obronny skóry.

Supra Vitamin Face Cleanser ma konsystencję żelu i nie pozostawia uczucia „ściągniętej” skóry. Nie zawiera alkoholu, oleju ani parabenów.

Więcej o tym kosmetyku przeczytasz na www.blogerki.pl

Dwa razy w tygodniu warto sięgnąć po peeling Supra Vitamin Face Scrub. To istna bomba witaminowa. Zawiera on oliwkę syberyjską, wyciąg z żeńszenia i sproszkowane pestki moreli. Przy zastosowaniu peelingu, mikrocząsteczki delikatnie usuwają obumarłe komórki i zanieczyszczenia. W efekcie cera staje się pełna blasku!


Produkty dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)