POLECAMY

Kosmetyki do ciała, które musisz wypróbować jeszcze przed latem!

Ty też możesz mieć idealne ciało! Sprawdź, jakie kosmetyki ci w tym pomogą!

Apis Arbuzowe Orzeźwienie mus do ciała APIS Orange terApis Serum modelująco- ujędrniające i koncentrat antycellulitowy

1. Arbuzowe Orzeźwienie - arbuzowy mus do ciała, to wyjątkowa kompozycja składników głęboko nawilżających: ekstraktu z arbuza, mango i protein jedwabiu, APIS, cena: ok. 14 zł. 2. Orange terApis  Serum modelująco-ujędrniające do ciała z kompleksem Lipout, to unikalne połączenie wartości odżywczych alg brunatnych i mikroalgi znanej z unikalnych właściwości aktywujących proces spalania tłuszczu w podskórnej tkance tłuszczowej. APIS, cena: ok. 35 zł. 3. Orange terApis koncentrat antycellulitowy z gorzkiej pomarańczy swoją wysoką skuteczność preparat zawdzięcza przede wszystkim ekstraktom z pomarańczy oraz czerwonej i zielonej herbaty, APIS, cena: ok. 40 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
U mnie przed latem obowiązkowo samoopalacz. Wiadomo, że nie chcę pokazywać zupełnie bladych nóg, a trochę minie zanim się opalę ;) Używam samoopalacza z mgiełce z St. Moriz, dostępny jest w Douglasie.
/2 lata temu
Jak dla mnie kosmetyki do ciała powinny przede wszystkim ładnie pachnieć. Brzydki zapach mnie nie przekona nawet jak kosmetyk będzie dawał niesamowite efekty.