POLECAMY

Konkurs Wiosenne zapachy - wyniki

Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 10 flakoników perfum La Perla In Rosa
Konkurs Wiosenne zapachy - wyniki fot. Fotolia

Konkurs zakończony
Nagrody otrzymują:
klaudia28
nadinka07
zuziap85
kwoloch
karjelo
gozmo30
marttoolla
emma1912
beksa666
anuszka3


Gratulujemy!

Gdy nadchodzą cieplejsze dni, z chęcią sięgamy po lżejsze perfumy. Wiosną wiele dziewczyn stawia na kwiatowe wonie i wybiera zapachy swoich ulubionych kwiatów. Czy jesteś jedną z nich? Jeśli tak, to przyłącz się do naszej zabawy - masz szansę wygrać 1 z 10 flakoników perfum La Perla In Rosa. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe i krótko uzasadnisz swoją wypowiedź:

Zapach, których kwiatów podoba Ci się najbardziej?


Odpowiedź zamieść w odpowiednim miejscu na forum Polki.pl

Nagroda to flakon perfum La Perla In Rosa


La Perla In Rosa to perfumy, które uwodzą zaskakującą, wibrującą mieszanką nut kwiatowo-owocowo-szyprowych. Zapach rozpoczynają tony soczystej gruszki, dojrzałych malin i różowego pieprzu. W nucie serca znajdują się z kolei olejek różany z Turcji, cyklamen i fiołek. Kompozycję wieńczy woń olejku paczuli z Indonezji, ambra i drzewo sandałowe.

Przed przystąpieniem do konkursu, przeczytaj regulamin

Konkurs trwa od 22.05-05.06.2013
Tagi: konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (43)
/5 lat temu
Najbardziej podoba mi się zapach kwiatów pomarańczy i lewkonii. Są to może dwa niepozorne, lecz niezwykłe kwiaty. Znane wszystkim owoce pomarańczy są duże, soczyste i aromatyczne, a kwiaty małe i białe. Każda część drzewa pomarańczowego pachnie inaczej, co jest bardzo niezwykłe. Z kwiatów pomarańczy wytwarza się olejki, które stosuje się w wielu dziedzinach: w kuchni, aromaterapii czy w perfumach :) olejek pomarańczowy może być jednym ze składników perfum letnich, o rześkim, letnim cytrusowym zapachu a także mocniejszych, wieczorowych o słodkim, tajemniczym i zmysłowym zapachu. Drzewo pomarańczy jest po prostu niezwykłe! Lewkonie lubię za to, że nie są typowym kwiatem. Choć należy do kapusiowatych, jest pełen kolorów i upojnego zapachu – zapachu lata i ogrodu. Zapach słodko odurza i relaksuje. Lubię te kwiaty z jeszcze jednego powodu – kojarzą mi się z dzieciństwem, kiedy to na wakacje wyjeżdżałam z bratem do ciotek z innego miasta, a one miały piękny ogród pełen lewkonii oraz warzyw. Potem robiliśmy różne przetwory i dżemy :D
/5 lat temu
Jak dla mnie najpiękniej pachną piwonie. Zapach ten przywodzi mi na myśl szczęśliwe lata gdy spędzałam weekendy na działce pod miastem obsypanej mnóstwem piwonii.
/5 lat temu
Moim ulubionym kwiatem jest konwalia właśnie ze względu na swój niezwykły, przenikający zapach, zapach kojarzący mi się z wiosną.
POKAŻ KOMENTARZE (40)