POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj zestaw unikatowych nagród od marki Rexona!

Zobacz, co musisz zrobić!
WYNIKI KONKURSU: Wygraj zestaw unikatowych nagród od marki Rexona! fot. Fotolia.pl

Nagrody wędrują do:
monikar1234; nesteaa; klaudyna92; basialec; szagnieszka; nagietkaa, kate1099; anulaa91; alice139; czeko

Serdecznie gratulujemy!

Marka Rexona wprowadziła właśnie do swojej oferty nowoczesne antyperspiranty oparte na technologii MotionSense. Dzięki nim możesz czuć się pewnie przez cały dzień -  produkty uwalniają dodatkową porcję świeżości przy każdym ruchu. Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 10 zestawów upominkowych od Rexona.

Nagroda w konkursie

Tym razem mamy dla was 10 zestawów kosmetyków i gadżetów marki Rexona:
  • Zestaw antyperspirantów dla niej i dla niego
  • Koc z logo Rexona
  • Ręcznik kąpielowy z logo Rexona

Zadanie konkursowe

Napisz, bez jakich 5 produktów nie wyobrażasz sobie codziennej pielęgnacji. W kilku zdaniach uzasadnij swój wybór! Autorki najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzone kosmetykami i gadżetami marki Rexona.
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Rexona to producent jednych z jest najpopularniejszym antyperspirantów na świecie. Ich niepowtarzalna skuteczność oparta jest na technologii MotionSense - aktywuje się podczas ruchu, więc im więcej się ruszasz, tym aktywniej działa. Wszystkie antyperspiranty marki - od linii Invisible z formułą przeciw białym śladom, aż po linię Aloe Vera gwarantującą 48-godzinną skuteczność. Konkurs trwa w dniach 06.08 - 20.08.2015 r.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)