POLECAMY

Konkurs LEVI’S® WOMEN NIGHT

Już 5 marca 2009 czeka na was niesamowity wieczór zaaranżowany przez kobiety i dla kobiet!
Konkurs LEVI’S® WOMEN NIGHT

Zapraszamy do Warszawy na wyjątkowy koncert Anny Marii Jopek otoczony aurą Dnia Kobiet – zapachem kwiatów, aromatem truskawek i smakiem szampana!

Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na niepowtarzalny koncert Anny Marii Jopek i 5 par spodni Levi's® (dwa modele do wyboru: 473 i 474)!

Już teraz zapraszamy Ciebie wraz z przyjaciółkami do uczczenia razem z nami tego jedynego dnia w roku dedykowanego wszystkim kobietom! Wspólnie wysłuchamy wspaniałej muzyki oraz tego, co gra w naszych duszach…

Jeżeli chcesz dobyć podwójne zaproszenie dla Ciebie i dla Twojej przyjaciółki na koncert, który odbędzie się 5 marca 2009 roku w Warszawie – weź udział w naszej sondzie i zagłosuj na najbardziej kobiecy utwór wszechczasów oraz opowiedz nam CO GRA W TWOJEJ KOBIECEJ DUSZY. Swoją wypowiedź zamieść na forum serwisu  polki.pl.

Na Wasze wypowiedzi czekamy do 24.02.2009. Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 10, których autorki zostaną nagrodzone biletami na koncert i imprezę organizowaną przez markę Levi’s® oraz 5, których autorki zostaną nagrodzone spodniami marki Levi’s®

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie www.levis.polki.pl w specjalnej strefie „Woman’s soul by Levi’s®

Podwójne zaproszenie dla Ciebie i dla Twojej przyjaciółki lub kupon rabatowy ze zniżką  - 20 % na zakupowe szaleństwo możesz również zdobyć w salonach Levi’s® dokonując zakupów za kwotę powyżej 400 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Ogólne zasady konkursu:

1. Konkurs " LEVI’S
® WOMEN NIGHT " zostanie przeprowadzony na forum wśród użytkowniczek serwisu polki.pl.

2. Zostanie wybranych 15 najlepszych prac, które nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami.

3. Prace będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji polki.pl.

4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.

5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10 lutego do 24 lutego 2009 roku.

6. Jury podejmie decyzję 25 lutego 2009 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagrody. Nagrody zostaną wysłane pocztą lub będą do odebrania w Warszawie, w siedzibie redakcji polki.pl, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa.

7. Osoby, które w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

8. Zgłoszenia w konkursie muszą być unikalnymi treściami. Prace, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

9. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów/zdjęć.

10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: levis@polki.pl


Zobacz więcej na www.eu.levi.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/9 lat temu
Pełnia lata, środek zimy późna jesień, słodka gorycz, gorzki miód, pusta przestrzeń,ciepły chłód...
/9 lat temu
W mojej kobiecej duszy obecnie gra miłość...to uczucie tak cudowne,tak lekkie,tak wspaniałe....
/9 lat temu
W mojej duszy gra muzyka. Muzyka która czasem bywa klasyczna spokojna i płynącą z harmonią ustabilizowaną , a czasem jak to jest w duszy pełnej bałaganu, mocnym techno. Jednakże jaka by nie była jest lekarstwem na wszystko:)
POKAŻ KOMENTARZE (12)