Kolory prosto z Włoch

ALFAPARF GROUP, obecny w 103 krajach na wszystkich kontynentach, od 30 lat znany z najwyższej jakości produktów, stworzył gamę farb do włosów, dostosowanych do potrzeb wszystkich kobiet. ALTA MODA dostępna jest w Europie i obu Amerykach. Teraz czas na Polki!
/ 21.11.2013 12:27

ALFAPARF GROUP, obecny w 103 krajach na wszystkich kontynentach, od 30 lat znany z najwyższej jakości produktów, stworzył gamę farb do włosów, dostosowanych do potrzeb wszystkich kobiet. ALTA MODA dostępna jest w Europie i obu Amerykach. Teraz czas na Polki!

Z okazji wprowadzenia marki ALTA MODA na polski rynek, 26 września w restauracji „Aleje 3” w Muzeum Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której licznie pojawiły się zainteresowane tematyką urody dziennikarki, blogerki oraz gwiazdy. Event swoją obecnością zaszczyciły piękne i znane kobiety, m.in.: Zofia Czernicka, Elżbieta Jędrzejewska, Odeta Moro-Figurska, Candy Girl, Kasia Dereń, Monika Jarosińska, Patrycja Wojnarowska, Magdalena Soszyńska-Michno. 

Kolory prosto z WłochKolory prosto z Włoch

Kolory prosto z WłochKolory prosto z Włoch

fot. Materiały prasowe

Podczas spotkania zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania dla włosów, przywiezione prosto ze słonecznej Italii. Konferencję w pogodnym stylu poprowadził Bartłomiej Jędrzejak. Event zakończył się pokazem fryzur w kolorach z gamy barw ALTA MODA. Ambasadorką marki została Izabela Janachowska – "Polka z głową we Włoszech" – popularna polska tancerka najwyższej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, wielokrotna uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”. Kobieta z pasją i niezwykłą energią. Piękne włosy są mocnym punktem jej wizerunku. Uwielbia Włochy – w szczególności włoską kuchnię, modę i styl życia. Będzie wspierała swoim wizerunkiem markę w komunikacji marketingowej. 

Kolory prosto z Włoch

fot. Materiały prasowe

O marce

Globalne portfolio marki to 9 linii pielęgnacyjnych, w skład których wchodzą szampony, odżywki, maski, olejki oraz linia ALTA MODA È… COLORE – produkty do koloryzacji włosów. Farby to trwała koloryzacja w kremie, która swój doskonały efekt zawdzięcza innowacyjnej formule skrystalizowanych mikropigmentów. Są to pigmenty kosmetyczne najnowszej generacji, które dzięki małym rozmiarom przenikają do wnętrza włosa i utrwalają się w najgłębszych warstwach jego włókna. Zapewniają lepsze pokrycie (również włosów siwych) oraz trwałość, blask, nasycenie, głębię i intensywność kolorów. 

Kolory prosto z Włoch

fot. Materiały prasowe

Paleta kolorów marki to aż 32 odcienie w ramach 5 kolekcji kolorystycznych: złote i popielate blondy, brązy i szatyn, rude, naturalne oraz super-rozjaśniające. Przy tak szerokim wyborze, nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie pożądany przez siebie kolor. Największa na rynku detalicznym pojemność produktu (150g) z pewnością wystarczy na włosy długie, gęste, z dużym odrostem lub na dwie aplikacje przy krótkich włosach.

Zestaw do włosów anty-żółty

Kolory prosto z Włoch

Zestaw do włosów anty-żółty od ALTA MODA to przełomowe rozwiązanie prosto z Włoch, dedykowane dla włosów blond. To pierwszy na rynku produkt, dzięki któremu wszystkie blondynki będą mogły samodzielnie usunąć ze swoich włosów niechciane żółte refleksy, w sposób łatwy, pewny i bezpieczny we własnym domu. 

Zestaw do włosów anty-żółty natychmiast neutralizuje niepożądany żółty kolor, nadając włosom naturalny odcień i piękny blask. Efekt gwarantuje innowacyjna formuła neutralizujących pigmentów koloru perłowego, które wnikają w najgłębsze warstwy włosa. 

Produkt idealny do włosów naturalnych, farbowanych lub z pasemkami. Blondynki go pokochają!

fot. Materiały prasowe

O firmie

ALFAPARF GROUP jest jednym z największych koncernów kosmetycznych na świecie z włoskim kapitałem. Firma ma ponad 30 lat doświadczenia na rynkach wszystkich kontynentów. Polską filię koncern otworzył 13 lat temu. Jest właścicielem wiodących światowych marek: ALFAPARF MILANO i YELLOW (profesjonalne kosmetyki do włosów), DIBI, OLOS, BECOS, FISIOSPHERE, TeN i SOLARIUM (profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała), DECODERM (profesjonalne kosmetyki do makijażu). Jest również partnerem przemysłowym wielu wiodących światowych koncernów kosmetycznych (BEAUTY & BUSINESS).

ALFAPARF GROUP dystrybuuje swoje kosmetyki w 103 krajach na wszystkich kontynentach. Koncern jest właścicielem pięciu fabryk w strategicznych lokalizacjach (2 fabryki we Włoszech, Brazylia, Meksyk, Chiny). Cztery międzynarodowe laboratoria badawcze gwarantują najwyższy standard formuł i technologii. Koncern prowadzi 38 międzynarodowych Akademii, które organizują szkolenia techniczne i stylistyczne. 

Jakość produktów i usług jest efektem badań, współpracy ze stylistami oraz z instytutami piękna, wiedzy technologicznej, pogłębionej znajomości rynku oraz potrzeb i wymogów profesjonalistów tej branży.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)