Kolorowy manicure gwiazd!

Na Instagramie aż się roi od zdjęć gwiazd, które pokazują swoje pazurki. To one wyznaczają paznokciowe trendy!
/ 04.02.2014 11:56

W tym sezonie najbardziej modnymi kolorami będą ciemne odcienie, wśród nich najważniejsze miejsce zajmie niebieski, zieleń, ognista czerwień i czerń. Oprócz tego unikalne wzory na paznokciach np: koronki, ćwieki, diamenciki czy trójkąciki.

Efekt lustrzanego odbicia

Wciąż modne będą pazurki pomalowane lakierem dającym efekt lustrzanego odbicia. Najlepiej inspiracji szukać wsród gwiazd. One zawsze są na bieżąco z najnowszymi trendami, a ich paznokcie są dopasowane przede wszystkim do kreacji. Największą trendsetterką jest oczywiście Rihanna. Zachwyca nas jej wyobraźnia i zabawa z formą.

Migdały w wersji maksi

Jeśli chodzi o kształt paznokci nadal bardzo modne będą tzw. migdały i to w wersji bardzo długiej. Dlatego szalejcie i róbcie wymyślne wzory na paznokciach. Na zdjęciach możecie też podziwiać paznokcie Lilly Allen i Demi Lovato.

Wielokolorowe paznokcie

Paznokcie pomalowane w jednym kolorze to już przeszłość. Teraz modne są wielokolorowe! Na twoich paznokciach musi się dużo dziać! To jakie kolory zestawisz ze sobą zależy tylko od Ciebie.

Kolorowy manicure gwiazd!

fot. ONS.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/14.10.2015 20:01
Ciekawe pomysły, ja i tak wole swoje autorskie pomysły;P taka moja skromność, a co do lakierów to pracuję tylko profesjonalnymi lakierami hybrydowymi mistero milano, jak dla mnie najbardziej trwałe!
/21.10.2015 17:18
Ja tez tylko nimi, sa moim zdaniem najlepsze, szczególnie te permanentne UV ale i ta nowa linia chrome z mistero milano tez wydaje się być ciekawa