POLECAMY

Klorane Magnolia

Nowa seria produktów do pielęgnacji włosów z woskiem z magnolii sprawi, że będą one lśniące i miękkie.
Klorane Magnolia fot. serwis prasowy

Klorane Magnolia to linia 3 produktów do pielęgnacji włosów: szamponu, maski, sprayu nabłyszczającego. Jej sekretem jest wosk z magnolii - składnik, który intensywnie regeneruje włosy i dodaje im blasku. W celu wzmocnienia jego działania, wosk połączono kompleksem stymulującym połysk - Polycare Boost®. Cząsteczki wosku przyczepiają się do tego polimeru, który zwija się, tworząc płatek. Dzięki dużym rozmiarom płatek ten oddziela wosk i oddaje go w całości osłonce włosa. Ten nowatorski sposób zapewnia również precyzyjną naprawę zniszczonych części włosa, ponieważ naładowane dodatnio polimery znajdują najbardziej uszkodzone miejsca osłonki, które mają ładunek ujemny.

Formuła linii Klorane Magnolia zawiera 95% naturalnych składników, bez silikonu i jest odpowiednia nawet dla włosów ze skłonnością do przetłuszczania się.

Szampon na bazie wosku z magnolii
Polecany do codziennego mycia. Wosk z magnolii i Polycare Boost® współdziałają wygładzając i zamykając łuski, dzięki czemu powierzchnia włosa staje się równa, a w efekcie włosy błyszczą

Maska na bazie wosku z magnolii
Intensywnie regeneruje. Wygładza powierzchnię włosa wypełniając szczeliny i tworzy ochronną otoczkę wokół łodygi włosa. Bogata konsystencja zawiera liczne składniki odżywcze, które delikatnie pokrywają powierzchnię włosa (alkohol tłuszczowy doczepiony do C22) i dogłębnie regenerują najbardziej zniszczone włosy. Czynnik antystatyczny chroni włosy przed puszeniem i ułatwia ich rozczesywanie.

Nabłyszczający Spray na bazie wosku z magnolii
Nie wymaga spłukiwania. Kosmetyk tworzy delikatną mgiełkę ochronną osadzającą się na powierzchni włosów. Dzięki kwasowemu pH, które zamyka łuski, zapewnia włosom olśniewający blask.

Ceny:
Szampon ok. 32,01 zł
Maska ok. 48,02 zł
Spray ok. 41,62 zł


Czy warto kupić te kosmetyki? Pytaj i radź na uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)