Kim Kardashian fot. ONS.pl

Kim Kardashian kosmetyki - KKW BEAUTY

Jaki produkt będzie tym flagowym?
Małgorzata Machnicka / 16.06.2017 13:41
Kim Kardashian fot. ONS.pl
KKW BEAUTY - czyli Kim Kardashian West Beauty. Mało oryginalnie, a mimo to, dziewczyny na całym świecie z napięciem wyczekują daty 21 czerwca. To właśnie wtedy, światło dzienne ujrzy pierwsza kolekcja kosmetycznej marki Kim. Czy jest szansa, że będzie różnić się czymś od Kylie Cosmetics?

5 porannych nawyków, które niszczą skórę

Na Instagramie Kim Kardashian West zaczęło się wielkie odliczanie. Marka posiada już oficjalną stronę internetową (kkwbeauty.com) - po wejściu można się zalogować - wystarczy podać swój adres e-mail. Osoby, które to zrobią, będą na bieżąco informowane o dalszych poczynaniach marki. Mogą też liczyć na oferty specjalne.
 
Biorąc pod uwagę fakt, z jaką prędkością rozeszły się kosmetyki Kylie Jenner, te również znikną w mgnieniu oka. Jeśli jesteście urodowymi maniaczkami, zalogujcie się jeszcze dzisiaj - podejrzewamy jednak, że i tak mało prawdopodobne jest to, że uda wam się dorwać wybrane kosmetyki.


Kosmetyczne hity za mniej niż 15 złotych!

Pierwszym produktem w kolekcji będzie kremowa konturówka i zestaw rozświetlaczy. I znów małe zaskoczenie, no bo w czym miały by być lepsze niż te od młodszej siostry? Pewnie niczym, ale przynajmniej Kim Kardashian nie będzie mogła narzekać na liczbę zer na koncie.

 

 

KKWBEAUTY.COM

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

KKWBEAUTY.COM

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)