POLECAMY

Inny kosmetyk na każdy dzień tygodnia! Te kalendarze to hit

Odliczanie do świąt czas zacząć!
Inny kosmetyk na każdy dzień tygodnia! Te kalendarze to hit fot. FREE/kolaż Polki.pl

Wszystkie wiemy, że kalendarze adwentowe umilają odliczanie czasu do świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie, jeśli tak jak my nie możecie się ich doczekać. A co powiecie na kalendarze, które zamiast ukrytych w okienkach czekoladek mają kosmetyki?

Sprawdź pierwsze świąteczne kolekcje kosmetyków

Warto zacząć rozglądać się za nimi już teraz, bo gdy tylko się pojawią, znikają z półek w mgnieniu oka. Dlaczego? Przecież każda z nas lubi poznawać kosmetyczne nowości - co wcale nie oznacza, że chce kupować pełnowymiarowe produkty. W adwentowych kalendarzach znajdziecie miniaturki najlepszych kosmetyków, które znajdują się w ofercie konkretnej marki albo wybranej perfumerii. Ceny? Wahają się od 129 do 299 zł. My w planach mamy zakup zestawu od Benefit (z samymi bestsellerami) i Ciate (z boskimi lakierami w najmodniejszych kolorach).

Kalendarz adwentowy Benefit, cena 249 zł

Kalendarz adwentowy Clarins, cena 299 zł

Kalendarz adwentowy Ciate, cena 269 zł

Kalendarz adwentowy Sephora, cena 189 zł

Kalendarz adwentowy Marks & Spencer, cena 199 zł

Kalendarz adwentowy L'Occitane, cena 249 zł

Kalendarz adwentowy NYX, cena 129 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Ciężko coś wybrać:) Wszystkie super! Chociaż w zeszłym roku miałam kalendarz z Douglasa i muszę powiedzieć, że większość miniaturek zostało odstawionych "na bok", bo wogóle mi nie podpasowały. W tym roku chciałam L'Occitane, ale przesyłka zagraniczna trochę mnie zniechęca. Dlatego wybiorę po prostu kalendarz adwentowy z herbatą (napewno nic nie pójdzie na odstawkę :) bo kocham herbatę) . I co najważniejsze znalazłam kalendarz z suszem, a nie z torebkami ekspresowymi :) Dzielę się więc znaleziskiem : cupandyou.pl
/rok temu
Kalendarz z NYX na stronie kosztuje 50$, więc nie będzie to raczej 129zł, choć nie widziałam go jeszcze w żadnym polskim sklepie.
/rok temu
Gdzie można zakupić te kalendarze???
POKAŻ KOMENTARZE (1)