POLECAMY

Zapach Someday Justina Bibera już w Polsce

Poznaj nowy zapach sygnowany nazwiskiem piosenkarza
Zapach Someday Justina Bibera już w Polsce fot. serwis prasowy

Na polskim rynku pojawił się pierwszy zapach dla kobiet stworzony przez Justina Biebera. Dostępny w perfumeriach Douglas na terenie całego kraju.

Justin Bieber to jeden z najmłodszych wokalistów na świecie, wielokrotnie nagradzany za swe muzyczne osiągnięcia. Został także uznany przez magazyn Forbes za trzeciego najbardziej wpływowego celebrytę roku 2012 a jego twarz znalazła się na okładce tego opiniotwórczego magazynu. Z myślą o swoich fankach wraz z największą globalną firmą prestiżowych kosmetyków -  Elizabeth Arden, wykreował pierwszy zapach SOMEDAY.
Justin chciał by SOMEDAY było czymś więcej niż tylko zapachem: czystą energią, stanem umysłu, który inspiruje i sprawia, że nigdy nie mówimy nigdy!!!

Zapach, który jest doskonałym odzwierciedleniem osobowości Justina. Jak twierdzi Justin: "Chciałem stworzyć zapach dla moich fanek, którego sam nie miałbym dość... obok którego stale chcę być i nie mogę się od niego oderwać."

SOMEDAY jest wesoły, świeży ale też zaczepny i absolutnie niezwyczajny. Owocowa nuta przekazuje motto Justina o ambicjach do osiągania wszystkiego przy jednoczesnym pozostawaniu sobą.

Pierwszy zapach Justina Biebera SOMEDAY zadebiutował w USA w czerwcu 2011 z bijącą historyczne rekordy sprzedażą. Zapach już otrzymał wiele prestiżowych nagród jak i sam Justin, który obok wielu muzycznych nagród został uznany za największego celebrytę wśród marek zapachowych.

Teraz także polskie fanki będą miały okazję zatrzymać wraz z zapachem SOMEDAY kawałek serca Justina. Będą mogły nosić przy sobie zamek w kształcie serca oraz kluczyk zdobiące flakon.

Ceny zapachu
EDT 30ml – 129pln
EDT 50ml – 169pln
EDT 100ml – 209pln

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)