POLECAMY

Jury programu Super Models

Poznaj ekspertów, którzy będą oceniać modelki!
Jury programu Super Models
MACIEJ LISOWSKI, właściciel agencji New Age Models.

Kiedy to w 2004 roku otworzył własną agencję, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko czego się dotknął zamieniało się w "złoto". Agencja New Age Models w krótkim czasie zyskała miano jednej z najlepszych w Polsce, a specjaliści ze świata mody uważają ją za jedną z najlepszych agencji we wschodniej Europie. W przeciągu 5 lat New Age Models wypromowało takie gwiazdy jak: Anna Jagodzińska, Natalia Halicka czy Edyta Zając. To właśnie Ania Jagodzińska jest pierwszą i jedyną Polką, która znalazła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Jak mówi Maciej Lisowski sekretem tych wszystkich sukcesów jest jego pasja i miłość do swojej pracy oraz wspaniała ekipa z którą pracuje.

JAMES RANSOM Dyrektor działu Nowe Twarze w agencji New Age Models.


Od 3 lat współpracuje z agencja New Age Models, pochodzi z Nowego Jorku i tam spędził większosc swojego zawodowego zycia jako wspołorganizator wielu ekskluzywnych eventów w Nowym Jorku min dla : Alec'a Baldwin'a, Tom Cruise czy Alici Keys. W agencji New Age zajmuje się Nowymi Twarzami, od wypracowania w nich pewnosci siebie po opiekę podczas pierwszych tygodni mody w Paryżu czy Nowym Jorku, to własnie dzieki niemu ze zwykłych nastolatek wykluwają się prawdziwe modelki.


 DOROTA WRÓBLEWSKA Producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki.

Wykładowca kodu ubioru, media, business look. Laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET. Autor i Producent konkursów, pokazów mody, programów telewizyjnych związanych z modą- MODNA MODA, METAMORFOZY FASHION CAFE, NEW LOOK DESIGN.
W centrum Warszawy, stworzyła pierwszy w powojennej Polsce dom mody Forget-me-Not, gdzie prezentuje wystawy, kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. Autorka cyklu książek o modzie. Dyrektor Artystyczna portali sophisti.pl, sophistifashion.pl i sophisti.tv
KATARZYNA SOKOŁOWSKA Reżyser i choreograf.

Od 14 lat współpracuje z producentami, domami mody, projektantami, agencjami reklamowymi, agencjami modelek. Reżyseruje pokazy mody . Pracuje dla najlepszych polskich projektantów (Paprocki&Brzozowski, Woliński, Ossoliński, Zień, Przybylski). Specjalizuje się pokazach mody i widowiskach jak Warsaw Fashion Street, New Look Design.
Zrealizowała kilkaset projektów. Realizowała pokazy mody również poza granicami Polski; m.in. w Wiedniu, Madrycie, Paryżu, Kopenhadze, Luxemburgu, Brukseli, Hadze, Kijowie, Pradze i Moskwie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Brawo Macius :-)