POLECAMY

Jordan Go – Czyste zęby, gdziekolwiek jesteś!

Jordan Go to wszystko czego potrzebujesz, by szybko i wygodnie przywrócić swoim zębom świeżość.
Jordan Go – Czyste zęby, gdziekolwiek jesteś!
Zestaw składa się z miniaturowej szczoteczki, skoncentrowanego żelu z fluorem oraz wykałaczki wielokrotnego użytku, a wszystko to zamknięte w higienicznym etui.

Czy to rozmowa kwalifikacyjna, biznes lunch z kluczowym klientem, czy po prostu luźne spotkanie z przyjacielem, w każdej sytuacji chcemy wywierać na innych dobre wrażenie. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie pomaga w zdobywaniu sympatii naszego rozmówcy, jak obdarzenie go szczerym, promiennym uśmiechem. Jednak, aby móc swobodnie okazywać zadowolenie, musimy mieć pewność, że nasze zęby są czyste, a oddech świeży.

Niestety, poza domem utrzymanie higieny jamy ustnej jest dość trudne. Przebywając w pracy, w szkole czy w podróży, często nie mamy warunków by porządnie wyszczotkować zęby. Zazwyczaj by odświeżyć oddech, przed ważnym spotkaniem „ratujemy się” gumą do żucia bądź miętowymi cukierkami. Jednak nawet najlepsza guma czy miętusy nie dają takiego uczucia świeżości jak oczyszczenie zębów przy pomocy szczoteczki i pasty.

Oczywiście noszenie zestawu przyborów do codziennej higieny jamy ustnej w torbie lub plecaku nie jest ani wygodne, ani też praktyczne. Wszak tubka z pastą może w każdej chwili się otworzyć, a do nieosłoniętej szczoteczki łatwo przykleja się brud i kurz. Co więc możemy zrobić, by móc cieszyć się tą samą świeżością jaką pozostawia poranne mycie zębów, zawsze wtedy gdy tego potrzebujemy?

Odpowiedź na to pytanie zna norweska firma Jordan, autorytet w dziedzinie stomatologii, który już od osiemdziesięciu dwóch lat oferuje najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, którym zależy na zachowaniu świeżego oddechu i czystych zębów zawsze i wszędzie, Jordan opracował kompaktowy zestaw Jordan GO.

Jordan GO!
Czyste zęby gdziekolwiek jesteś… w podróży, na randce, w pracy i w szkole!

Jordan GO! pozwala szybko i komfortowo oczyścić zęby z resztek jedzenia, oraz odświeżyć oddech niezależnie od tego gdzie akurat przebywamy. Zestaw zamknięty jest w niezwykle poręcznym i estetycznym opakowaniu, które z łatwością zmieści się nie tylko do torebki czy plecaka, ale również do kieszeni marynarki, czy spodni. W ten sposób możemy go mieć zawsze przy sobie, na randce, w kinie, w restauracji, w pociągu, a nawet na pokładzie samolotu!
Składana szczoteczka Jordan GO! jest niezwykle wygodna w użyciu. Po rozłożeniu, wyprofilowana rączka pewnie trzyma się w dłoni, przez co szczoteczka, mimo niewielkich rozmiarów nie wyślizguje się podczas mycia. Niewielka główka z łatwością dociera do tylnych zębów, natomiast miękkie, zaokrąglone na końcach, nylonowe włókna są łagodne dla szkliwa i dziąseł.

W opakowaniu Jordan GO! znajdują się dwie saszetki z żelem do mycia zębów. Skoncentrowana formuła żelu sprawia, że już niewielka jego ilość wystarczy by dokładnie oczyścić zęby i odświeżyć oddech. Gdy wykorzystamy już pierwszą saszetkę, wystarczy tylko otworzyć przednią część etui i wymienić puste opakowanie po żelu na nowe.
W zestawie Jordan GO! znajdziemy również praktyczną wykałaczkę wielokrotnego użytku, ukrytą w bocznej ściance etui.

Jordan GO! to zestaw obowiązkowy dla wszystkich, którzy higienę i świeżość stawiają na pierwszym miejscu. Nosząc go zawsze przy sobie, o każdej porze i w każdym miejscu będziemy mogli cieszyć się czystymi zębami.

Sugerowana cena detaliczna zestawu Jordan GO! – ok. 16 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)