POLECAMY

John Frieda Luxurious Volume Anytime Volume Refresher Spray

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - wystarczy kilka sekund, aby przywrócić włosom świeżość i dodać im objętości.
John Frieda Luxurious Volume Anytime Volume Refresher Spray fot. serwis prasowy

Twoja fryzura nie wygląda już tak świeżo jak przed kilkoma godzinami, a ty nie masz czasu umyć głowy? Sięgnij po nowość marki John Frieda - Luxurious Volume Anytime Volume Refresher Spray. Absorbując sebum, spray Luxurious Volume Anytime Volume Refresher natychmiast unosi włosy u nasady i odświeża fryzurę, dzięki czemu od razu odzyskują swój piękny wygląd.

Wystarczy, że rozpylisz kosmetyk u nasady, wmasujesz, wyczeszesz jego nadmiar i gotowe - twoje włosy odzyskują świeżość. Kosmetyk możesz mieć zawsze pod ręką, gdyż dzięki swoim niewielkim rozmiarom bez problemu mieści się w damskiej torebce.

Luigi Murenu, Światowy Konsultant ds. Stylizacji marki John Frieda® i doskonały stylista, mówi, że "produkt ten szybko stał się nieodzownym elementem mojego podręcznego zestawu do stylizacji. Idealnie nadaje się do ożywienia włosów modelki za kulisami podczas pokazu lub w trakcie zdjęć do kampanii reklamowej, ponieważ działa bardzo szybko i absorbuje zanieczyszczenia, dzięki czemu włosy wyglądają świeżo. Zakochałem się w nim."

Cena: 39 zł

Czy warto kupić ten kosmetyk? Pytaj i radź na uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)