POLECAMY

John Frieda Luxurious Volume

Nowa linia nada twoim włosom objętość oraz sprawi, że będą sprężyste.
John Frieda Luxurious Volume fot. serwis prasowy
Kosmetyki z nowej serii marki Johna Frieda sprawią, że twoje włosy staną się grubsze i gęstsze. Ich ultralekka formuła podniesie włosy u nasady i zapewni naturalne utrwalenie fryzury.

Luksusowy szampon zwiększający objętość i pogrubiający włosy
Pogrubiająca formuła wzmacnia strukturę włosów. Kosmyki stają się pełne objętości. Szampon stosowany razem z odżywką zwiększa grubość włosów o ponad jedną trzecią!
Cena 35 zł

Luksusowa odżywka zwiększająca objętość i pogrubiająca włosy
Ta lekka odżywka dodaje energii cienkim włosom, nie powodując ich obciążenia. Dociera do przesuszonych partii włosa, które wymagają odżywienia. Wygładza, przez co włosy jest łatwiej rozczesać. Dodatkową zaletą jest to, że zmniejsza elektryzowanie się cienkich włosów.
Cena 35 zł

Luksusowy lotion zwiększający objętość włosów
Luksusowa mgiełka „Blow Dry” zwiększająca objętość włosów to pierwszy produkt firmy John Frieda. Jej niezwykłe właściwości pogrubiające sprawiły, że kosmetyk ten stał się popularny na cały świecie. Teraz formuła mgiełki została ulepszona. Zastosowano tu dodatkowo technologię „heat shield”, która chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Dodaje fryzurze objętości i nie zlepia kosmyków.
Cena 39 zł

Luksusowa pianka zwiększająca objętość i pogrubiająca włosy
Pianka, z dodatkowym system ochrony przed działaniem ciepła, dodaje objętości i podnosi włosy od nasady. Naturalnie utrwala i nie skleja włosów.
Cena 39 zł

Czy warto kupić kosmetyk z nowej linii John Frieda? Zapytaj na www.uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)