Jakość i skuteczność Thalion Thalasso Cosmetics

Wyjątkowe zabiegi, programy profesjonalnej i domowej pielęgnacji w zgodzie z filozofią SPA.
/ 26.09.2016 13:18

Już od ponad 10 lat Thalion Thalasso Cosmetics wykorzystuje skuteczne kombinacje naturalnych składników z alg i wody morskiej, aby stworzyć wyjątkowe zabiegi i programy profesjonalnej i domowej pielęgnacji w zgodzie z filozofią SPA.Wiodące w Polsce ośrodki i hotele korzystają z produktów Thalion. Dostarczają one gościom niezrównanych doznań, a wykorzystującym ją profesjonalistom i terapeutom prawdziwą satysfakcję w pracy z klientem.

Thalion to wspaniała kolekcja zabiegów Shaping & Wellnes, pozwalających utrzymać wspaniałą kondycję, dobre samopoczucie i idealną sylwetkę. Skuteczność mikronizowanej formy alg Laminaria i Spirulina potwierdza wielu specjalistów.

Zapotrzebowanie na zabiegi morskie wyraźnie wzrasta. Ich lecznicze właściwości zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Woda morska ma taki sam skład jakościowy jak plazma ludzkiej krwi, nadzwyczaj bogata w minerały i oligoelementy, które odgrywają zasadniczą rolę w metabolizmie.

Laboratorium Thalion Thalasso Cosmetics poszukuje, opracowuje i wytwarza produkty, które oddają właściwości morza i alg. Położone w Bretanii, w pobliżu pól algowych, najbardziej poszukiwanych na świecie, samo je poławia, a w swoich produktach wykorzystuje najlepszy i najdroższy gatunek alg Laminaria Digitata. Potrafi także „atomizować” morze – opatentowało formułę wyodrębniającą morskie sole mineralne. Wysokoenergetyczny proszek lub żel, stosowany do kąpieli, okładów na ciało i do picia celem wzmocnienia organizmu. Jednak połączeniem absolutnie doskonałym jest równoległe użycie morza i alg. Morze wzbogaca płyn, w którym znajdują się nasze komórki i z którego czerpią pożywienie, algi zaś odżywiają same komórki. Algi bogate w potas i jod zapewniają optymalne funkcjonowanie gruczołu tarczowego, bogactwo witamin antyrodnikowych, aminokwasów, przeciwdziałają procesom starzenia. Wapń i magnez to niezbędne do życia minerały, proteiny ze Spiruliny to proteiny młodości.

Kto raz poznał zabiegi i preparaty Thalion, miał okazję zobaczyć ich zapach, konsystencję i działanie - bez wahania decyduje się na ich długoletnie stosowanie. Rozliczna gama preparatów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała (ponad 200 rodzajów), różnorodność okładów i zabiegów o działaniu wyszczuplającym, modelującym, odtoksyczniającym, demineralizującym i antycellulitowym, balneoterapia, hydroterapia, suplementacja żywieniowa zyskują nowe rzesze zwolenników. Prestiżowe hotele i centra SPA na całym świecie, a także w Polsce, pracują pod auspicjami Thalion Thalasso Cosmetics.


Więcej informacji na temat marki Thalion Thalasso Cosmetics znajdziecie na stronie www.thalion.pl


 

 

Tagi: kosmetyki