POLECAMY

Jak stosować żel, peeling i maseczkę w jednym z serii Pure Control?

Kosmetyk trzy w jednym, czyli żel myjący, maseczka i peelig marki Eveline Cosmetics przeznaczony jest dla nastolatków mających problemy z trądzikiem i śladami po nim.
Jak stosować żel, peeling i maseczkę w jednym z serii Pure Control?

Jak działa?

  • głęboko oczyszcza,
  • eliminuje zaskórniki,
  • matuje i wygładza.

Pure Control SOS 3 w 1 dzięki innowacyjnej formule opartej na cynku i kompleksie fast-mat reguluje proces wydzielania sebum, pozostawiając skórę świeżą, matową i wygładzoną. Pure Control SOS 3 w 1 poprzez właściwości myjące (delikatne drobinki peelingujące i kwas salicylowy) doskonale usuwa zaskórniki i pryszcze, zapobiega powstawaniu nowych, pomagając jednocześnie eliminować ślady po nich. 

Zobacz także: Jak dbać o cerę trądzikową?

Produkt można używać jako żel myjący, peeling lub maseczkę, eliminuje skomplikowane czynności pielęgnacji cery i konieczność stosowania kilku produktów jednocześnie. Alantoina i D-panthenol głęboko nawilżają i łagodzą podrażnienia, pozostawiając skórę świeżą, czystą i gładką na długi czas.

Jak go używać?

Żel myjący należy stosować 2 razy dziennie, delikatnie masować zwilżoną skórę twarzy i szyi, następnie spłukać wodą. Peeling – stosować 2-3 razy w tygodniu – delikatnie masując zwilżoną skórę twarzy i szyi okrężnymi ruchami przez kilka minut, następnie spłukać wodą.

Zobacz także: Jakie kosmetyki są najlepsze dla alergików?

Maseczkę należy stosować 2-3 razy w tygodniu – nanosząc na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasowując, pozostawić do wyschnięcia na 3 minuty, następnie spłukać obficie wodą.

Ile kosztuje?

Kosmetyk kosztuje około 12 złotych.

źródło: Eveline Cosmetics

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
Moim zdaniem kosmetyki do wszystkiego, tak naprawdę są do niczego. Nie uważam, żeby był to kosmetyk dobry we wszystkich tych trzech płaszczyznach.