HUGO BOSS w Warszawie

Właśnie otwarto pierwszy w Polsce flagowy salon HUGO BOSS.
/ 11.04.2007 14:37
Otwarcie pierwszego w Polsce flagowego salonu marki HUGO BOSS w warszawskich Złotych Tarasach, wyznacza początek nowego etapu, dynamicznego rozwoju sieci Hugo Boss na rynku polskim.

Nowo otwarty salon Hugo Boss to perła na mapie handlowej Warszawy – połączenie nowoczesnego i wysmakowanego wystroju wnętrza, zgodnego z najnowszym design salonów marki na świecie oraz wyjątkowej oferty dla kobiet i mężczyzn, we wszystkich liniach, jakie prezentuje Hugo Boss:
- Boss Black (kolekcja damska i męska, obejmująca linię formalną)
- Boss Selection (ekskluzywna kolekcja męska)
- Boss Orange (stylowa, weekendowa kolekcja damska i męska)
- Boss Green (kolekcja nowoczesnej odzieży sportowej męskiej)
- Hugo (kolekcja skierowana do awangardowych kobiet i mężczyzn, ceniących indywidualny styl)
oraz stylowe przedmioty użytkowe (m.in. świece, świeczniki etc.).

Poza ekskluzywnymi salonami z odzieżą (obecnie zlokalizowanymi w warszawskich Złotych Tarasach, w łódzkiej Manufakturze i w Galerii Krakowskiej), marka Hugo Boss planuje rozwijać w Polsce sieć butików z obuwiem i stylowymi dodatkami marki – "Boss Shoes & Accesories".

Wieczór z marką HUGO BOSS – metamorfozy znanych osób
Uroczystemu otwarciu flagowego sklepu marki Hugo Boss w warszawskich Złotych Tarasach 7 marca 2007 roku towarzyszył wyjątkowy pokaz mody z udziałem gwiazd - metamorfozy by Hugo Boss. Aktorkę, piosenkarkę, sportowca i dziennikarzy telewizyjnych, choć mają różne osobowości i indywidualne style ubierania się, wcielają się w życiu w różne role, łączy ich wyczucie smaku i dążenie do komfortu. Dzięki Hugo Boss wszyscy poddali się sugestiom stylistki Joanny Horodyńskiej, która dobrała im stroje z najnowszej kolekcji na wiosnę/lato 2007. Na zabawę ze swoim wizerunkiem zgodzili się: Przemysław Saleta, Reni Jusis, Kazimiera Szczuka, Michał Figurski z Odettą Moro, Ewelina Flinta i Andrzej Sołtysik.

Zaproszeni goście mieli okazję przyjrzeć się nowej stylizacji, ale także możliwość porównania wizerunku gwiazdy przed przemianą i po. Ideą tego pokazu było nie tylko zaprezentowanie, jak zaskakującej metamorfozie można ulec dzięki odpowiedniemu doborowi stroju, ale także usłyszeć konkretne rady, jakich elementów użyć z danej kolekcji marki Hugo Boss, aby efekt był najbardziej widowiskowy.