HanBang - koreański sposób liftingu twarzy i ciała. fot. serwis prasowy Yonelle

HanBang - koreański sposób liftingu twarzy i ciała.

Sprawdź, na czym polega!
18.09.2015 13:42
HanBang - koreański sposób liftingu twarzy i ciała. fot. serwis prasowy Yonelle

Zabiegi HanBang to oparta na wielowiekowej tradycji Dalekiego Wschodu, rdzenna medycyna w Korei. Sama nazwa HanBang oznacza: „Han”-Korea lub Orient, „B” to Bang, czyli piękno.
Medycyna Orientalna już od wielu wieków używała igieł do akupunktury do leczenia wielu schorzeń, a także poprawy piękna skóry. Zobacz, jak możesz ujędrnić oraz odmłodzić nie tylko twarz, ale całe ciało, dzięki HanBang!

W czym tkwi tajemnica zabiegu?

Wiadomo, że aby skóra znajdowała się w dobrej kondycji, należy leczyć całe ciało i zapobiegać najpierw jego starzeniu. Ze względu na to, że w medycynie orientalnej kręgosłup to najważniejsza część ciała, każda jego wada lub zniekształcenie powoduje zmiany w całym organizmie. Wszystkie zabiegi estetyczne poprzedzane są więc zawsze korektą wad postawy, czyli korektą kośćca, która wprowadza organizm w stan równowagi przygotowujący go do zabiegu estetycznego. Współczesne zabiegi estetyczne HanBang wykorzystują tradycyjne elementy akupunktury oraz współczesne osiągnięcia, jakimi są nici PDO (Polydioxanone).

Nici PDO  są materiałem całkowicie bezpiecznym, gdyż ulegają rozpuszczeniu w około 6 miesięcy po implantacji. Występują w kilku rodzajach od najprostszych nici typu mezo - służących do stymulacji w punktach akupunkturowych, do ujędrnienia skóry, poprzez nici haczykowe
- wykorzystywane do znakomitego liftingu twarzy. Zupełną nowością są nici wypełniaczowe (zastępujące wypełniacze z kwasu hialuronowego), wprowadzane w bruzdy nosowo- wargowe czy zmarszczki na szyi dają świetne efekty wygładzenia zmarszczek.

Tajemnica wyjątkowości efektów Hanbang tkwi, w opartej o Medycynę Wschodu, metodzie implantacji nici. Podstawowym, najczęściej wykonywanym i najbardziej spektakularnym zabiegiem jest lifting twarzy.

Nici PDO za pomocą specjalnych prowadnic implantowane są w tzw. SMAS ( Superficial Muscular Aponeurotic System), czyli tzw. warstwę mięśniowo-powięziową twarzy. Warstwa ta składa się z mięśni mimicznych twarzy i ich powięzi. Rozciąga się od platyzmy do czepca ścięgnistego pokrywającego sklepienie czaszki.

Zabiegi na poziomie SMAS stanowią podstawę współcześnie wykonywanych chirurgicznych liftingów twarzy, aplikacja nici PDO w SMAS daje również znakomity efekt liftingu już bezpośrednio po zabiegu, bez rekonwalescencji koniecznej po zabiegach chirurgicznych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lignokainą.

Co poprawisz dzięki HanBang?

Za pomocą HanBang można wykonywać następujące zabiegi: lifting twarzy, likwidacja bruzd i zmarszczek na szyi, uniesienie brwi, wygładzenie bruzd poziomych na czole, wygładzenie glabelli, likwidacja kurzych łapek, ujędrnianie pośladków, brzucha, ramion, ud, zabiegi intymne.

Gdzie wykonasz zabieg?

Instytut YONELLE jest jedynym miejscem w Polsce, w którym wybitny specjalista dr Lee Hyun Chul wykonuje zabiegi HanBang. 

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: www.instytut.yonelle.pl

Kiedy najwcześniej możesz się zapisać?

Termin najbliższej wizyty: 5-8 października 2015

Zobacz znakomite efekty liftingu

Zdjęcia przedstawiają pacjentki przed i po zabiegu liftingu twarzy nićmi PDO.
                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                   fot. serwis prasowy Yonelle
 
                                                                                                                                                       fot. serwis prasowy Yonelle
 
                                                                                                                                                        fot. serwis prasowy Yonelle