Gorące nowości dla urody

Już są na zagranicznych półkach, lada chwila do kupienia w Polsce – trzy nowe kosmetyczne specjały! Fekkai Salon Glaze Clear Shine Rinse
/ 02.05.2008 23:15
Już są na zagranicznych półkach, lada chwila do kupienia w Polsce – trzy nowe kosmetyczne specjały!

Fekkai Salon Glaze Clear Shine Rinse

Każda z nas marzy o włosach pełnych blasku – typowe nabłyszczacze często jednak Gorące nowości dla urodyzamiast powabu dają wrażenie przetłuszczonej, nieświeżej fryzury. Nowa, całkowicie nie chemiczna płukanka, identyczna jak te stosowane przez profesjonalnych stylistów, pozwoli ci w domu, pod prysznicem, osiągnąć wymarzony rezultat: głębokie odżywienie, odświeżenie koloru oraz super połysk. Szukaj niedługo w Sephorze, cena poniżej 100 PLN.

L'Occitane Almond Delicious Tummy
Pachnący migdałami o niesamowitej intensywności, jak większość produktów ekologicznej firmy L’Occitane, ten nowy oliwkowy żel ma w przeciągu czterech tygodni wygładzić i ujędrnić twój brzuch. Wspaniała i bardzo zmysłowa obietnica na zbliżające się wakacje! Spodziewana cena ok. 100 PLN.

Guerlain Terracotta Sunless Express Self-Tanning Spray
Najnowszy prezent od Guerlaina, z cenionej linii Terracotta, to samoopalający spray do twarzy. Oparty na olejku Draganowym wyraźnie zmiękcza skórę i nadaje jej słonecznego blasku. Wedle testerek, trudno dostać specyfik tak mało brudzący i niezostawiający praktycznie żadnych smug, a przy tym bezpieczny dla naszej cery! Pytać w dobrych perfumeriach – ok. 180 PLN.

Agata Chabierska