POLECAMY

GARNIER MINERAL - rewolucyjna skuteczność dezodorantu!

Garnier wprowadza na rynek pierwsze dezodoranty mineralne, które pozwalają skórze oddychać!
GARNIER MINERAL - rewolucyjna skuteczność dezodorantu!
Marka Garnier, należąca do firmy L'Oréal Polska, wprowadza właśnie na rynek nową gamę produktów GARNIER MINERAL DEODORANT 48H. Lansowanie nowych dezodorantów już wkrótce zacznie być wspierany działaniami reklamowymi w ramach kompleksowej kampanii.

GARNIER MINERAL DEODORANT 48H to pierwszy dezodorant na polskim rynku, którego głównym składnikiem jest aktywny minerał nie blokujący porów, dzięki czemu skóra może oddychać i zachowuje świeżość przez wiele godzin.
Przełomowa linia GARNIER MINERAL DEODORANT 48H oferuje 6 produktów, w tym ActionControl, Extrafresh, BeautyCare, Invisiclear, ExtraCare, Sensitive, których gama zapachowa zadowoli nawet najbardziej wymagające konsumentki

Nowe dezodoranty GARNIER MINERAL zapewnią konsumentkom komfortowe uczucie suchości, pielęgnację i długotrwały zapach, a przede wszystkim maksymalną skuteczność non-stop przez 48h.

Dezodoranty GARNIER MINERAL ANTYPERSPIRANT to rewolucja na rynku dezodorantów” – mówi Adam Nitecki, Dyrektor Marketingu marki Garnier -”Kobiety zyskają kosmetyk, który w naturalny sposób będzie walczył z potem, nie zatykając porów, co nie tylko zapewni im uczucie świeżości, ale także będzie chronić skórę i zabezpieczać ją przed podrażnieniami” - dodaje.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/8 lat temu
Jestem zadowolona z tego antyperspirantu. Zapach może nie utrzymuje się zbyt długo ale jest bardzo przyjemny. Mam kłopoty z nadmiernym poceniem się, ale po zastosowaniu garniera mój problem się zmniejszył a nawet zniknął. Polecam.!
/8 lat temu
Ma ładny zapach, ale już po dwóch, trzech godzinach mam mokre plamy pod pachami.
/8 lat temu
Na mnie nie działa, poce sie tak czy siak, aleeee... zapach niebieski(dla skóry po goleniu i depilacji) pachnie cudownie! przez długi czas:)
POKAŻ KOMENTARZE (17)