POLECAMY

Freja nową twarzą Maybelline

Znana top modelka dołączyła do grona ambasadorek Maybelline New York
Freja nową twarzą Maybelline fot. serwis prasowy
Freja Becha Erichsen - top modelka znana ze swojego nonszalanckiego stylu - została nową twarzą Maybelline New York.
Freja to niezwykle piękna i pewna siebie kobieta. Nie tylko jest top modelką nowego pokolenia, ale także współczesną ikoną stylu prosto z wybiegu. Ona naprawdę łączy w sobie ducha "z pokazu na ulice", tak bliskiego Maybelline New York.
– mówi Damien Bertrand, Globalny Szef Marki Maybelline New York

Freja została odkryta przez świat mody w rodzinnej Kopenhadze. Zarówno na wybiegu, jak i przed kamerą zachwyca naturalnością. Od czasu przełomowego dla niej sezonu wystąpiła w 64 pokazach i pojawiła się na wybiegach wielu najlepszych projektantów, w tym Alexandra McQueena, Calvina Kleina, Dolce & Gabbana, Gucci, Louisa Vuittona, Marca Jacobsa, Prady, Yves Saint Laurenta i Zaca Posena. Jest uważana za muzę Karla Lagerfelda i od 2006 r. występowała w zasadzie w każdym pokazie Chanel.

A co na temat współpracy z Maybelline New York myśli Freja?
Reprezentowanie tak śmiałej i ustalającej nowe trendy marki to dla mnie ogromny zaszczyt i bardzo cieszę się na ten nowy, ekscytujący etap mojej kariery modelki

My już nie możemy się doczekać na efekty tej współpracy. Debiut Freji w kampaniach reklamowych Maybelline New York zaplanowany jest na koniec bieżącego roku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
Ładna.
/6 lat temu
Kocham sexy BRUNETKI.
/6 lat temu
Ładna.
POKAŻ KOMENTARZE (1)