POLECAMY

Aż 480 produktów zostało przecenionych w drogeriach Hebe! I to jakich!

Festiwal Kosmetyków Naturalnych to idealny czas na zakupy.
Małgorzata Machnicka / 10 miesięcy temu
Aż 480 produktów zostało przecenionych w drogeriach Hebe! I to jakich! fot. Fotolia

Wyobraźcie sobie dzień zakupów idealnych (tych kosmetycznych rzecz jasna). Wchodzicie do ulubionej drogerii, a tam niemal pół tysiąca produktów w obniżonych cenach! Co więcej, tych naturalnych i ekologicznych, czyli tych, które lubicie najbardziej. Brzmi nieźle, prawda?

To najpiękniejsze kosmetyki jakie widziałyśmy!


15 września w drogeriach Hebe ruszył Festiwal Kosmetyków Naturalnych. Co kryje się pod tym hasłem? Wszystkie produkty naturalne dostępne są w niższych, bardziej atrakcyjnych cenach. Niektóre kosmetyki są tańsze niemal o połowę! Nie sądzicie, że to idealna okazja, aby uzupełnić kosmetyczne zapasy albo skusić się na coś, co zawsze chciałyście przetestować?

6 świetnych kremów do twarzy za mniej niż 25 złotych!


Pośród marek dostępnych w trakcie trwania Festiwalu są m.in.: Biolaven Organic, Nacomi, ECOU, Cosnature, AVA, Ma Provence, Natura Siberica, Orientana, Yope, Vianek, White Agafia i wiele innych. Na szczęście macie jeszcze dużo czasu do namysłu co wybrać dla siebie. Promocja trwa aż do 15 listopada.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Chcecie być zawsze na bieżąco z takimi promocjami? Z naszą apka na komórkę to nic trudnego :D W mojagazetka.com mamy całą masę promocji z większości znanych drogerii, więc nie umkną Wam już nigdy takie perełki <3