POLECAMY

Estee Lauder Hydrationist

Czujesz, że masz przesuszoną skórę? Sięgnij po Hydrationist. To silnie nawilżający krem, który błyskawicznie ukoi pragnienie twojej skóry.
Estee Lauder Hydrationist fot. serwis prasowy
Hydrationist to najsilniejszy krem nawilżający od Estee Lauder. Stworzono go przede wszystkim dla kobiet, które poszukują kosmetyku zapewniającego natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Dzięki swojej unikalnej formule oraz kompleksowi Sustainable Moisture Complex™, krem przez 24 godziny utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci w skórze.

Krem Hydrationist zawiera wodę biomimetyczną wzbogaconą minerałami. Jest ona zbudowana tak, aby mogła być łatwo przyswajana przez skórę. Woda biomimetyczna zapewnia natychmiastowe i głębokie nawilżanie, tam gdzie skóra potrzebuje tego najbardziej.

Wyjątkowy kompleks podtrzymujący nawilżenie — Sustainable Moisture Complex™, zawarty w kremie Hydrationist, to mieszanka składników pomagających skórze w odbudowie i utrzymaniu prawidłowej bariery wilgotności. Znaleźć można tu z ekstrakt z „wiecznej rośliny” (Haberlea Rhodopensis), która pomaga wzmocnić naskórek oraz zachować optymalny poziom wilgoci w skórze.

Hydrationist stosowany regularnie powoduje, że skóra odzyskuje własny wewnętrzny odpowiedni poziom nawilżenia. Skóra jest wzmocniona, bardziej zrelaksowana i jest ciągle nawilżona. Dzięki temu jest w stanie oprzeć się skutecznie oznakom przedwczesnego starzenia się.

Krem do cery normalnej/mieszanej (50 ml) – 220 zł
Krem do cery suchej
(50 ml) – 220 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)