POLECAMY

Energia Bianca

Zabieg tonizujący i ujędrniający skórę na bazie jogurtu, musli i miodu.
Energia Bianca
Olos wykorzystuje składniki, które mają dobroczynny wpływ na skórę i mogą stanowić innowacyjne menu kosmetyczne. Wszystkie składniki są wysokiej jakości i cechują się bardzo wysoką efektywnością.

Energia Bianca to linia nowych, zmysłowych zabiegów, które wprowadzają w głęboki stan relaksu. Nie tylko zapewniają doskonałe samopoczucie, ale także widoczne rezultaty. Energia Bianca to nowatorskie zabiegi dla ciała i dla stóp, które wykorzystują oryginalną mieszankę składników takich jak miód, owies, musli oraz jogurt. Jogurt kosmetyczny zawarty w esencjonalnym kremie, kluczowym produkcie całej linii, zmieszany z różnymi produktami podczas kolejnych faz zabiegów, pozwala uzyskać zawsze świeżą i efektywną recepturę.

Jogurt jest wyjątkowym pożywieniem dla skóry. Odkryty na Wschodzie, już 1000 lat p.n.e. był używany przez starożytne cywilizacje jako naturalne panaceum, środek na bezsenność oraz jako lek, aby zregenerować ciało poprzez uspokajanie i odświeżenie. Doceniano także własności jogurtu jako kosmetyku wybielającego i zmiękczającego skórę. W skład jogurtu wchodzą: laktoza, proteiny, tłuszcze, witaminy A i B, czyli niezbędne składniki pokarmowe, które zabezpieczają naturalne bariery ochronne w skórze, sprzyjają nawilżeniu, polepszają jej barwę i sprężystość.

Aktywne składniki linii zabiegów Energia Bianca

YOGURTENE
- podstawowy składnik całej linii, posiadający wyjątkowe właściwości odżywcze, zawierający naturalne składniki aktywne, wśród których można wymienić laktozę, proteiny, tłuszcze witaminy A i B. YOGURTENE znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości: chroni, nawilża i tonizuje skórę.

HONEY EXTRACT - ekstrakt z miodu to doskonały środek zmiękczający i nawilżający. Posiada wysoką zawartość węglowodanów, witamin i soli mineralnych. Jest to prawdziwy eliksir przywracający suchej i odwodnionej skórze miękkość i optymalne nawilżenie.

MUESLI - nawiązuje do tradycyjnego przepisu - starannie wymieszane: owies, banan i nasiona moreli. Posiadają odżywcze, energetyczne i oczyszczające właściwości.

OAT EXTRACT - ekstrakt z owsa zawiera najwięcej protein. Posiada intensywne właściwości nawilżające i zmiękczające.

YEAST EXTRACT - ekstrakt z drożdży posiada znakomite właściwości tonizujące. Poprawia integralność warstw pomiędzy skórą właściwą a naskórkiem. Pobudza produkcję kolagenu.

SUGAR CRYSTALS - kryształki cukru, węglowodany - posiadają bardzo dobre właściwości zmiękczające.


ENERGIA BIANCA - ZABIEG DLA CIAŁA I DLA STÓP

Bazowym kosmetykiem jest ESSENTIAL CREAM - ESENCJONALNY KREM - JOGURT KOSMETYCZNY - miękki mus bogaty w YOGURTENE, aktywny składnik odżywczy, który zwiększa naturalne mechanizmy obronne w skórze, poprawia nawilżenie, barwę i gęstość skóry.

Dla ciała: składniki aktywne, które intensywnie nawilżają i poprawiają integralność warstw pomiędzy skórą właściwą a naskórkiem, a zatem pobudzają produkcję kolagenu odpowiedzialnego za tworzenie nowych tkanek skóry i ich spójność.
Dla stóp: naturalne składniki z bardzo dobrym środkiem zmiękczającym, posiadające właściwości nawilżające i chroniące, specjalnie stworzone aby zmiękczyć nawet najbardziej wysuszoną i zrogowaciałą skórę.

ENERGIA BIANCA - PIELĘGNACJA DOMOWA

Dbałość o ciało, zwłaszcza o bardzo wymagające suche partie skóry ciała i stóp, jest niezwykle istotna każdego dnia. Pielęgnacja domowa uzupełnia profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Olos poleca kosmetyki do pielęgnacji domowej ENERGIA BIANCA.

VARIEGATED CREAM - Różnobarwny krem - tonizowanie
Biały mus zawierający YOGURTENE chroni, nawilża i tonizuje skórę. Kosmetyczna galaretka na bazie ekstraktu z owsa i drożdży, które pobudzają produkcję kolagenu, polepszają tonizację i zwartość skóry. Mus i galaretka powinny być zmieszane przed użyciem.

VARIEGATED CREAM - Różnobarwny krem - odżywienie suchych partii
Biały mus zawierający YOGURTENE chroni i nawilża skórę. Żel zawiera ekstrakt z miodu, który zmiękcza i regeneruje najbardziej suche i odwodnione miejsca, a także współdziała podczas wykonywania odżywczego pedicure. Mus i żel powinny być zmieszane przed użyciem.

EXFOLIATING MOUSSE - Złuszczający mus - dla ciała
Miękki i delikatny mus na bazie YOGURTENE jest bogaty w elementy aktywne, posiadające doskonałe właściwości nawilżające, ochronne i tonizujące. Wzbogacony jest ekstraktami z banana, owsa i moreli. Specjalne granulki efektywnie i przyjemnie złuszczają skórę ciała oraz najbardziej zrogowaciałe miejsca.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)