POLECAMY

ELIXINE MIMICA

Preparaty przeznaczone dla cery z widocznymi zmarszczkami mimicznymi – przede wszystkim wokół oczu, ust i na czole. Intensywnie redukują istniejące zmarszczki i skutecznie zapobiegają pojawianiu się nowych.
ELIXINE MIMICA

Preparaty ELIXINE MIMICA zawierają fizjobazę prewencyjną:

Ceramidy – zapewniają spoistość skóry.
Tripeptyd - porządkuje włókna kolagenu i elastyny.
Lipochroman-6 – chroni przed wolnymi rodnikami.
NNKT – uzupełniają niedobory lipidów w cemencie międzykomórkowym.
NMF – ogranicza przeznaskórkową utratę wody.

Serum na zmarszczki mimiczne
Intensywnie działające serum o działaniu napinająco-wygładzającym. Przeznaczone do miejscowej kuracji skóry z widocznymi zmarszczkami mimicznymi. Preparat zawiera Hyaluronic Filling SpheresTM - czysty kwas hialuronowy zamknięty w specjalnych sferach, które umożliwiają penetrację do głębszych warstw skóry. Doskonale wiąże wodę w skórze, dzięki czemu skutecznie wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi. W rezultacie poprawia elastyczność i strukturę skóry, zapobiegając tworzeniu się nowych zmarszczek.
Cena: 62 zł (40 ml)

Krem na noc na zmarszczki mimiczne
Krem do intensywnej pielęgnacji i regeneracji skóry ze zmarszczkami mimicznymi podczas snu. Odbudowuje skórę, uzupełnia jej niedobory, wypełnia istniejące zmarszczki i skutecznie zapobiega dalszemu pojawianiu się nowych. Zawiera Thalassine® - ekstrakt z zielonej algi o unikalnych właściwościach rozkurczowych. Rozluźnia napięcie mięśni podskórnych odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, poprawiając jędrność i zwiększając gęstość skóry.
Cena: 62 zł (40 ml)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)