POLECAMY

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym

Olejek do włosów, który doda im mocy i połysku.
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym fot. serwis prasowy
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wnikają do wnętrza, aby go odżywić i odbudować. Dzięki eliksirowi, włosy nabierają połysku, mocy i zdrowego wyglądu.

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów

Ten kosmetyk przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur. Eliksir można stosować na kilka sposobów:

 - Aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych.

 - Użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania. W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu.

Eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia. Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie dla puszących się włosów.

cena: 100 ml - ok. 30 zł


Czy warto kupić ten kosmetyk? Zapytaj na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)