Dzikość serca. Drapieżny i kobiecy Samsung E500

E500 może stać się Twoim ulubionym dodatkiem. Jego charakterystyczny kształt odpowiada wyjątkowej linii kobiecej sylwetki.
/ 07.02.2007 17:44
Odcienie beżu, złotego brązu i czekolady łączą się płynnie na jego powierzchni. Na wyprawionej skórze wokół zewnętrznego wyświetlacza wije się wzór złożony z charakterystycznych krętych linii. Ten sam wyświetlacz może być Twoim lusterkiem pozwalającym na szybkie poprawki makijażu. Zdobione obramowanie obiektywu aparatu i klawisze nawigacyjne wewnątrz ozdabiają kamienie cyrkonii. To nowy Samsung E500 stworzony z myślą o Paniach.

Odkryjmy go wspólnie..
E500 może stać się Twoim ulubionym dodatkiem. Jego charakterystyczny kształt odpowiada wyjątkowej linii kobiecej sylwetki. Niektórym Paniom może również przypominać kształtem puderniczkę. E500 zawiera aplikacje „Studio Urody” oraz „Życie Kobiet”. Ten zestaw narzędzi pomoże w doborze odpowiedniego typu perfum, fryzury, stroju i ułożeniu listy zakupów, policzeniu kalorii, cyklu menstruacyjnego czy Twojego osobistego biorytmu.

Ekran zewnętrzny w technologii OLED to 65 536 kolorów. Ekran wewnętrzny w technologii TFT to 262 144 kolory, wyjątkowa ostrość oraz głębia. Funkcja identyfikacji dzwoniącej osoby przez zdjęcie lub film wideo przekona Cię o tym.

Po co nosić ze sobą dodatkowy aparat, jeśli masz go już w swojej torebce? Gdy tylko nadarzy się okazja na dobre zdjęcie, wyjmij po prostu E500! Czterokrotny cyfrowy zoom pozwala na natychmiastowe kadrowanie. Możliwość ustawienia parametrów zdjęcia sprawiają, że nie musisz się martwić o jego jakość.

Aparat fotograficzny z czujnikiem wykonanym w technologii CMOS
pozwala na uchwycenie idealnego kontrastu kolorów. Zrobione zdjęcia możesz zachować dzięki 68 MB pamięci. To nie wszystko - możesz nagrać nawet godzinny film z dźwiękiem!

Elegancki wygląd E500 idzie w parze z bogatymi możliwościami multimedialnymi. Jedną z nich jest wbudowany odtwarzacz plików MP3. Muzyki możesz słuchać przez wbudowany głośnik. Jeśli w danej chwili wolisz prywatność, skorzystaj ze słuchawek stereofonicznych lub zestawu bezprzewodowego Bluetooth. Jeżeli cenisz jakość dźwięku użyj słuchawek stereo Bluetooth.

Nie musisz przejmować się splątanymi przewodami! Synchronizacja Twoich kontaktów pomiędzy telefonem a komputerem jest natychmiastowa, nie wspominając o możliwości bezprzewodowego drukowania i połączenia z innymi urządzeniami Bluetooth. Jeśli wolisz, możesz też połączyć się przez standardowe łącze USB. Przesyłaj wiadomości tekstowe (SMS) i multimedialne (MMS), sprawdzaj pocztę elektroniczną, surfuj po Internecie i relaksuj się przy ulubionej grze. Tryb „offline” pozwala na korzystanie z wielu funkcji także, gdy jesteś w samolocie. Książka adresowa mieszcząca 1000 wpisów i nagrywanie przypomnień głosowych pomogą Ci zorganizować dzień i czynią z E500 towarzysza nie tylko pięknego, ale i inteligentnego.


Specyfikacja
Telefon trójzakresowy (900/1800/1900 MHz)
GPRS klasy 10 / EDGE
Ekran główny: 262 144 kolory TFT (176 x 220)
Ekran zewnętrzny: 65 536 kolorów OLED (80 x 64)
Aparat fotograficzny 1.3 megapiksela (zoom cyfrowy 4x)
Funkcja nagrywania sekwencji wideo (zoom cyfrowy 4x) / Wiadomości MMS
Pamięć użytkownika 68 MB
Odtwarzacz MP3/AAC/AAC+
64-kanałowa polifonia
Tryb głośnomówiący
Wymiary: 85 mm x 44.5 mm x 21.9 mm / 77 g
Bateria 800 mAh:
maksymalny czas rozmowy: 6 godzin
maksymalny czas oczekiwania: 250 godzinyWiecej na www.samsung.pl