POLECAMY

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Nowość - baza aktywnie rozjaśniająca Dr Ireny Eris zredukuje przebarwienia i wyrówna koloryt skóry.
Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Pielęgnacja skóry po okresie letnim jest niezwykle ważna. Najnowszy produkt z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care idealnie regeneruje skórę po lecie. Nie tylko pomaga wyrównać jej koloryt i zredukować przebarwienia, ale także naprawia uszkodzenia wywołane szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Baza aktywnie rozjaśniająca Wybielanie Biomimetyczne jest najnowszą propozycją naukowców z Centrum Naukowo – Badawczego Dr Irena Eris. Jej receptura została opracowana w oparciu o zaawansowaną technologię i nowoczesne składniki niezbędne do normalizacji procesu pigmentacji. Biomimetyczny peptyd efektywnie niweluje przebarwienia, pomaga w usuwaniu plam barwnikowych i ujednoliceniu kolorytu cery. Dodatkowo działanie wybielające wspomaga witamina C, która znacznie redukuje skutki negatywnego wpływu promieni UV oraz szkodliwego działania wolnych rodników. Zapewnia również skuteczną ochronę DNA komórek skóry. Poprzez stymulację produkcji kolagenu aktywnie wygładza cerę oraz przywraca jej odpowiednie napięcie i elastyczność. Zawarta w produkcie witamina B3 przyspiesza odnowę komórek. Jednocześnie pomaga zapobiegać zmianom wywoływanym przez promieniowanie słoneczne i pobudza proces regeneracji skóry uszkodzonej ich działaniem.

EFEKTY DZIAŁANIA:
Według pomiarów parametrów skóry w Pracowni Badań In Vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris, po 4 tygodniach stosowania produktu przebarwienia rozjaśniają się o 21%. W efekcie wyrównuje się koloryt skóry. Dzięki zawartości witamin stosowanie bazy poprawia kondycję skóry, wygładza ją oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

STOSOWANIE:
Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, bazę stosuje się codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Należy delikatnie, ruchami kolistymi wmasować ją w skórę, od górnych do dolnych partii twarzy, starając się nie rozciągać skóry. Dodatkowo bazę można rozprowadzić na skórę szyi i dekoltu. Następnie w zależności od pory dnia należy zastosować krem na dzień z filtrami SPF lub na noc zalecany przez kosmetyczkę. Po wchłonięciu kremu można wykonać makijaż. Efekt wybielający powinien być widoczny po ok. 4-8 tygodniach stosowania. W czasie kuracji oraz ok. 10 dni po jej zakończeniu należy unikać długotrwałego eksponowania skóry na słońcu.

Cena: 98 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)