POLECAMY

Dr Irena Eris Make Up Art

Poznaj nową, ekskluzywną linię do makijażu, która łączy w sobie funkcje upiększające i pielęgnujące skórę.
Dr Irena Eris Make Up Art fot. serwis prasowy
Dr Irena Eris Make Up Art to podkłady dostosowane do potrzeb określonych typów skóry. Znajdziesz tu dwa rodzaje kosmetyków:

- Illu˙Sphere Make-up Technology - podkład rozświetlająco - wygładzający do cery normalnej i suchej, dostępny w 3 odcieniach:
101 Ivory, 102 Sand, 103 Beige

- Matt˙Precio Make-up Technology - podkład matująco - kryjący do cery mieszanej i tłustej, dostępny w 3 odcieniach: 201 Ivory, 202 Sand, 203 Beige.

Podkład Illu˙Sphere Make-up Technology dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery, maskuje drobne przebarwienia i niedoskonałości. Utrzymuje się na skórze do 11 godzin. Zawiera opatentowaną technologią  Illu˙Sphere, która inteligentnie wychwytuje i rozprasza każdy rodzaj światła naturalnego lub sztucznego na powierzchni skóry, dając efekt optycznego wygładzenia zmarszczek i promiennego blasku. Z kolei kompleks lipidowo-proteinowy doskonale pielęgnuje i długotrwale nawilża skórę.

Cena: 79 zł

Podkład Matt˙Precio Make-up Technology
, pochłania nadmiar sebum i redukuje jego wytwarzanie. Wyciąg z algi atlantyckiej o właściwościach ochronnych i kojących, wspomaga proces naprawy skóry.

Cena: 79 zł

Czy warto kupić ten kosmetyk? Zapytaj na uroda.pl>>>SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)